Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik olyan esernyőre...

Létezik olyan esernyőre csukható multifunkciós babakocsi (sportrész, mózes, hordozó), aminek a tolókarja egybefüggő és nem szarvacska?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 7. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Bébé confort loola up. (középen behajlik a tolókar ahogy összecsukod esernyősre).

Illetve chicco trio for me szett, ahol meg esernyős a kocsi maga de van egy toldó középre amitől egybefüggő lesz a karja, ha ezt kipattintod (egy mozdulat) akkor esernyőre csukódik.

Nekem mindkettő volt, nagyon szerettem őket:)

2013. ápr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bébé confort loola up

Chicco for me

Jané carrera

Bébé confort streety

Quinny zapp xtra

Babywelt moon kiss

Pierre cardinnak is van,de ez gagyi márka nem tudom a sorszámát

2013. ápr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Jah és a peg perego pliko switch easy drive

peg perego book plus

bébé confort/maxi cosi elea

2013. ápr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
neonato synchro sport és a Cam-nak is van :) több nem jut eszembe hirtelen
2013. ápr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó szerintem a Cam combi familyre gondolt

(link: [link]

Remélem segítettünk!Sok sikert a kiválasztáshoz! ;)

2013. ápr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2,3,4 mind én voltam :)

egy 120 babakocsin túlról szemlélő anyuci

2013. ápr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Még mindig tanakodunk, de a Neonato synchro spot, a Cam combi family, a Bébé confort loola up és a Chicco trio for me nagyon tetszenek! Lenne még néhány kérdésem, ha tudnátok segíteni: Milyen széles és hosszú ezeknek a mózeskosara, ill. a sportrész milyen széles? Nem növi ki hamar a baba? Mennyire stabilak és erősek? Nem hátrány a kicsi kerék? Gondolok itt arra, hogy mennyire nehéz vele közlekedni, mennyire ráz? Ti az általam felsoroltak közül melyiket választanátok? Ja és még nagyon tetszik a Giordani 3per8 és a Giordani Bebeios is, annyi, hogy az előzőnek nem egybefüggő a tolókarja. Mi a véleményetek?
2013. ápr. 9. 12:53
 8/10 anonim ***** válasza:

A bébé confort a legkényelmesebb, a Giordanit nem ismerem, valószínű valami "gagyi" -bocs-.


A bbc windoo mózese hatalmas és a bebe confortok sportrésze is elég tágas, nekem a 3 évesem még kabátban beleül, a biztonsági öve rövid már egy kicsit :D

2013. ápr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1 vagyok a bébé confort valóban a legnagyobb ezek közül! A loola up ülése elég széles és hosszú is a 2 évesemnek simán jó még.

A mózese is viszonylag hosszú és tágas!

A chiccoé kisebb és a sportrésze is keskenyebb és kisebb összességében. Tehát ha pl. másfél-2 éves lesz a gyerkőc pont télen és nagyobb darab is akkor cipőkanállal kell beletenni a sportrészbe már:))) De ha a másfél-2 éves kor pont tavaszra nyárra esik akkor semmi gond. (ez csak saját tapasztalat)

Bébé confort loola up+mózes+ hordi szerintem drágább jóval mint a chicco trio for me...

2013. ápr. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9 vagyok lemaradt a bébé confort stabil erős nem lötyög nem rázza össze a babát a chicco kicsit fapadosabb de mondjuk attól függ hol használod én városban használtam teljesen oké volt (de nincs macskakő meg tök lyukas járda). Semmi bajom nem volt a kis kerékkel, nyilván ha mondjuk hatalmas hóban sárban homokban kellene tolnom, nem ezt választanám.

Akkor abc design cobrát vennék vagy maxi cosi mura 4et:DD de az nem esernyős egyik se.

2013. ápr. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!