Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babátok hánykor...

Tápszeres babátok hánykor eszik este utoljára és mikor ébred?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 7. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Este 9-kor eszik utoljára 170 ml-t, és reggel 5-6 óra között kel enni. 4 hónapos lesz lassan. Kb 1 hónapja alussza át az éjszakát így.
2013. ápr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kislányomat tudtam szoptatni, a kisfiamat sajnos immunbetegségemre szedett gyógyszerem miatt nem. Ezért ő tápszeres, most 10,5 hónapos.

A régebbi szokás az volt, hogy evett 8-kor, ébredt hajnal 1-2 felé, megint evett, s aludt reggelig.

Utána áttértünk arra hogy evett 7-kor, elaludt 8 felé és amikor én feküdtem le aludni ( 11 körül ) adtam neki félálomban s így nem ébredt csak reggel 6-kor.

10 hónapos kora óta ( már csak reggel s este kap tápszert ) este eszik fél 9 körül, mielőtt elaludna s alszik végig reggelig.

2013. ápr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

este 7kor eszik 240ml-t és reggel 7ig alszik! :)

13HÓS

2013. ápr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fél8kor eszik 270ml tápszert,reggel 7kor iszik 10(tiz,nem félreirás)mili anyatejet,9kor 100-190g gyümi és 12-13körül ebédre 200g.6hós és 7körül kel ritkán eszik éjjel is de két hetente 1x
2013. ápr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mi most tértünk át tápszerre, mert 4 hónapos babám éjszaka már óránként ébredt és cicizni akart, ami kb üres volt már, annyit cumizta. Úgyhogy most úgy csináljuk, hogy este tíz körül megiszik 170 ml tápit, éjjel 3-4 körül ébred, szopizik, és alszik tovább. Most kibírta reggel hétig így, remélem a következő éjszaka is ilyen lesz! Nagyon szeretnék már végigaludni 8 órát! :)


Jó babázást nektek!

2013. ápr. 8. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!