Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pöttyök lehetnek ezek?

Milyen pöttyök lehetnek ezek?

Figyelt kérdés
mikor megszületett a kisfiam már akkor voltak rajta piros pöttyök! aztán elmúlt azt mondták normális! aztán ahhoz hasonló szinte ugyan olyan pöttyök jelentek meg rajta egy hónapos vizsgálaton adtak rá kálciumot ma hat hetes és már a mellkasán nyakán is van pötty! mi ez allergia? valakinél volt hasonló? holnap viszem reggel orvoshoz!

2013. ápr. 7. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Szuletes utan szoktak megjelenni piros pottyok, golyacsipesnek hivjak. Semi teendo nincs vele, magatol elmulik. Hogy most mitol kiuteses? Lehet hogy a mosoportol, a tusfurdotol,nagyon erzekeny a bore. Erdemes lenne csak gyogyszertari furdetot hasznalni. vagy ami a legtobbszor elofordul, melegkiutes. (Magatol elmulik az is) Figyelj arra, hogy a ruhaja szellozo anyagbol legyen, ne legyen tuloltoztetve. Remelem tudtam segiteni, bocs az ekezetekert:)
2013. ápr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm! Erre nem is gondoltam! Valószínűleg igazad lesz a melegtől és a szellőzés hiánya ez lesz a baj! Sógornőm vett egy bodyt kínai de nagyon műszálas nagyon rossz anyag de nem akartam megbántani hogy nem adom rá és kicsit talán a fűtést is feljebb tettem ma! Remélem ez lesz a gond! A fürdető popsikrém minden gyógyszertári a mosópor öblítő színezék illatmentes teljesen hipoallergén erre nagyon ügyelek illetve a ruhái minőségére hogy lehetőleg pamut legyen:-) remélem igazad lesz azért holnap felhívom a dokit legalább tutira megnyugszom:-)
2013. ápr. 7. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!