Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek nem kicsi...

Mi a véleményetek nem kicsi vagy nagy a babám?

Figyelt kérdés

2910 grammal született 52 cm-rel


Most 5 és fél hónapos 6780gramm a cm-ert sajnos nem tudom..



2013. ápr. 8. 08:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Kisfiú
2013. ápr. 8. 08:10
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem pont jó. Megduplázta a születési súlyát is, amit 6 hónapos korára kell. Az én gyerekeim is ilyen kis súllyal születtek, a fiam 2700 g volt, 1 évesen 11 kg volt, most 3 éves és 16 kg. Semmi gond a fiaddal, teljesen jó a súlya.
2013. ápr. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na akkor én mondok egy kisebbet: az én kislányom 2420-al született, szombaton lesz 5 hónapos és most 5700 gramm. Ha ezt nézzük, akkor sztem se nem kicsi se nem nagy a babád.
2013. ápr. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább kicsi, de kis súllyal is született. Magához képest szépen fejlődik, szóval teljesen rendben van
2013. ápr. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kicsi a babád, a születési súlyához pont jó. Az én lányom 2750 grammal született és 6 hónaposan 7800 gramm volt, de a védőnő azt mondta a születési súlyához ez sok. Most 1 évesen 10,6 kg volt.
2013. ápr. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mondok még kisebbet.

Lányom 3000 grammal született és 53 cm-rel.

Most 8.5 hónapos és 6150 gramm. Hosszú gyerek és vékony csontú- ahogy a doki mondja. Van ám sonkája, de tény, hogy nem az a michelin baba. :) Mi is ilyenek voltunk a férjemmel.


Szerintem jó a babád súlya. Ha nem fogyott és jókedvű, akkor minden rendben van. Szerintem ne aggódj! :)

2013. ápr. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja és egyébként ahogy már valaki írta is, fél éves korára kell megdupláznia a születési súlyát. Tehát ezt nézve teljesen normálisan fejlődik a kisfiad, sőt már túl is lépte ezt a súlyt! :)
2013. ápr. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!