Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két hetes kislányom hatalmasak...

Két hetes kislányom hatalmasakat nyög, és nagyon erőlködik emésztés közben. (bővebben lent) valami baj lehet?

Figyelt kérdés
lehet, hogy csak kicsit túlaggódom a dolgokat, de inkább kérdezek... igény szerint szopizik a baba, éjjel 4-4,5órénként, nappal 3-4óránként. nagyon jó étvágya van, de szoptatás után hiába büfizik, rettenetesen erőlködik és nagyokat nyög, még el is vörösödik, mintha nehezére esne kakálni, de végül sikerülni szokott és nagyjából fél óra-1óra alatt elalszik utána.sirni nem nagyon szokott emaitt. szoktam neki infacolt adni, de nem tudom mennyire hatásos... én csak mentesvizet iszom, banánt/almát, és könnyebb kajákat (húslevest, rántott husit, rakott krumplit, stb) eszem, szinte minden fűszer nélkül, nehogy valami legyen a tejemmel. félek, hogy valami baj van a pocakjával:(

2013. ápr. 8. 15:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ez volt a fiamnál, kb másfél hónapos korára teljesen elmúlt. És többen is írták itt már hogy náluk is ez volt az első pár hétben, úgyhogy ez egy elég általános jelenség a babáknál. Az orvosom nekem azt mondta, hogy sok baba emésztőrendszerének idő kell míg beleszokik az iparba, azért van ez. Mi BioGaia-t adtunk neki, az egy picit enyhített a dolgon (tejemésztést elősegítő bacik vannak benne), de ki kell várni míg belejön a kis szervezete, ne aggódj :).
2013. ápr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!