Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit levegőztetitek a...

Mennyit levegőztetitek a babátokat?

Figyelt kérdés

Minden nap kiviszitek?Ha esik,vagy tök hideg van és szél fúj akkor is?

Hány fokig kell overált ráadni,és mikor jöhet a kiskabát?illetve meddig kell rá két sapi-hány fokig?

Konkrét válaszokat kérnék,nem "azt érzed" stb..nem érzem,és marha fázós vagyok,szóval én mindig be vagyok öltözve-értsd 30 fokos szobába is téli nagytakaró alatt alszok,de nem szeretném,ha a babám is ilyen fázós lenne


2013. ápr. 8. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden nap kiviszem, kivéve szakadó hó, eső, orkán erejű szél :) Imád sétálni.

Akkor is kiviszem ha -4 van de szél nélkül.


Overál... nos Én ma is azt adtam rá, igaz nagyon vékonyat. Neked kell érezned, hogy mennyire vastag az overállja, és alá mennyire kell beöltöztetni. :)

Kiskabátot szerintem akkor adok rá ha már fix 12-15 fok lesz szél nélkül.


Én sose adok rá 2 sapit... vagy ezt hogyan értetted??? Sapi mindig kell rá. Nyáron kalap, tavasszal kis vékony sapi....

2013. ápr. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


ez talán hasznos lesz:) Én kb 10 fokot mondanék, ami felett nem kell overál. Azért nehéz pontos fokokat mondani, mert azért a hőérzet függ attól is hogy milyen szél van, meg azért ez babafüggő is. Öltöztesd rétegesen, és nézegesd hogy izzad-e, vagy hideg-e a keze.

2013. ápr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ha rossz idő van, nem viszem ki, úgy mint előttem szóló. Nem vagyok öngyilkos tipusú mindenáron szenvedek mami.

Amúgy szeretek vele elmenni sétálni, de van, hogy egybekötöm a piaccal, vagy postára menéssel, stb.

Én azt javaslom neked, hogy vidd le sétálni, öltöztesd fel hagyományosan.

Body, harisnya, kisgatya, pulcsi, és rá overál.

Plussz takard be takaróval.

No meg persze sapi. szerintem elég egy sapi.

Sétáljatok kb fél órát, és nyúlj bele az overálja alá.

Ha kellemesen meleg, akkor szerintem nem fázik.

Nézz a sapija alá. ha izzadt vizes a haja, akkor bizony melege van.

2013. ápr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem írtad mekkora a babád. Az én kislányom 11 hónapos, ma így voltunk lent:rövid ujjú body, hosszú ujjú póló, harisnya, farmer, cipő, vastag bélelt kardigán, bélelet mellény, a kardigán és a mellény kapucnija volt a fején, sapka nem. Egy vékony takaróval takartam be a lábát. Nálunk kb 11 fok volt, nagyon sütött a nap, de fújt a szél. Tavaly ősszel, 4-5 hónaposan, ha jól rémlik, 10 fok fellett nem adtam rá overállt.
2013. ápr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!