Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki elvből nem használ járókát...

Aki elvből nem használ járókát az egész nap kézben tartja a még ülni, mászni nem tudó gyereket?

Figyelt kérdés
A mikortól használtok járókát típusú kérdéseknél mindig megjelenik néhány kioktató válaszoló, hogy nem kell járóka. Nem értem miért gondolják, hogy akinek járókája van az egész nap abban "tartja" a gyereket. Csak gyanítom, hogy az én gyerekem akkor van a járókában, amikor az így megnyilvánulók a kiságyba teszik, vagy pihenőszékbe kötözik.
2013. ápr. 8. 16:37
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
A kiságya csak alvásra van, a pihenőszékbe pedig akkor "kötöztem", mikor épp ettünk. Egyébként pedig van nagy játszószőnyege, azon hasalt és úgy játszott.
2013. ápr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Én is használom ezeket mindet. Pihenőszéket és játszószőnyeget is, nincs nekem azzal semmi bajom. Én azt nem értem, hogy miért baj az valaki szerint ha van járóka IS. Most nem akarom belinkelni ezeket a válaszokat, de egyértelműen vannak ilyen leszóló hangnemű válaszok.
2013. ápr. 8. 16:45
 3/35 anonim ***** válasza:
szerintem a járóka azért nem bébikomp, nem árt a babának. nekünk nem lezs, mert olybá tűnik, h maradunk, ahol vagyunk és szimplán nem lesz rá hely. feltételezem, h enélkül is egészséges felnőtt válik a babámból, de amúgy semmi bajom a járókával :)
2013. ápr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Helyhiány miatt nem volt járókánk. Volt játszószőnyeg, arra tettem le. Ráadásul ez az időszak pont nyárra esett (már többet van ébren, de még nem tud mozogni), így a konyhába is kivittem magammal. Nagyon szerette, nem volt vele gond.
2013. ápr. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:

A lányom még nem mászik és ülni sem tud, csak tolatni. :)

Nekünk nincs járókánk, nem tartom jónak. A földön van egy hatalmas szőnyeg puzzle és azon játszik.

Viszont ez az én véleményem, engem nem zavar, ha másnak van. :) A mamáéknál pl. van és néha beleteszik a lányomat, ha náluk vagyunk.

2013. ápr. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Nahát! Már a járóka is gáz?? Tök jó hogy van ez az oldal és értesülök ilyenekről...:D Kérdező, nem kell foglalkozni másokkal.
2013. ápr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Én erre lennék kíváncsi, hogy miért nem tartja valaki jónak. Szerintem semmi különbség nincs, hogy a játszószőnyegre van letéve a baba, vagy a járókában játszik.
2013. ápr. 8. 17:09
 8/35 anonim ***** válasza:

Az első él nem volt járóka, egész nap ölben volt, vagy a földön, vagy a hintában.

Most a másodiknál lesz járóka, mert ha dolgom van, oda fogom rakni, nem a földre, nehogy a nagy kárt tegyen a kicsiben.

2013. ápr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
42%
Egy lányom van, nem tehet kárt benne a tesó és nem állítok ilyesfajta korlátot a gyerek elé. Ezért nem szeretem a járókát. Mint ahogy nem zárom be a fiókokat és a szekrényeket sem. Fél szemem mindig rajta. A veszélyes dolgokat elpakoltam oda, ahol nem éri el. Oda mászik, gurul, rambózik, ahova szeretne. pusztán emiatt. Nem szeretném csupán a járókára korlátozni a játékterét.
2013. ápr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Egyébként én nem írtam, hogy gáz, lehet, hogy valakinek az, én egyszerűen nem pártolom. Ennyi.
2013. ápr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!