Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Őszi babák anyukái! Milyen...

Őszi babák anyukái! Milyen babakocsi előnyös? Milyen overálotok volt?

Figyelt kérdés

Babakocsi kérdést kifejteném:érdemes bele mózeskosár,hogy még jobban melegen tartsam(merthogy utána tél jön)vagy jobb ha hordozót lehet ráerősíteni

[link]

ilyet néztem

overálnak az a szőrös elég vagy már rögtön pufi kell

62-es méret vajon megfelelő

tudom még addig fél év vissza van(október végi lesz a babám)

de láttam féláron utolsó darabos overált pl tescoban

és szeretnék lecsapni ha valamit meglátok



#babakocsi #overál #őszi babák
2013. ápr. 8. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Pont ilyen kocsi :) Én javaslom a mózeskosarat, nekünk is az volt. Egy részt kényelmes, biztonságos, kellően zárt, másrészt egészségesebb hosszabb távon, mint a hordozó. Overálnak elég csak a szőrös, nem kell a pufi majd csak télen. 62-es is elég. Én nem is igazán használtam, mert szeptember közepén született a kisfiam, elég volt egy vastagabb tipegő meg vastagabb pulóver, pamut sapi és úgy a mózesbe plédbe bugyolálva :)
2013. ápr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nagyon köszi,ez a babakocsi nagyon tetszik nekem

és még bergont láttam hasonló kaliberrel

[link]

2013. ápr. 8. 17:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló kocsim van, őszintén, a mózest csak egyszer használtam. Télen bundazsák, vastag pléd, plusz a lábzsák. Sose fázott, mindig melegen vettem ki.
2013. ápr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jó a mózeses kocsi, télen főleg, mi nagyon szerettük!

Overálból meg olyanunk volt, ami kívül sima dzseki anyag, belül bundás. És attól függően öltöztettem alá vagy takartam be, hogy mennyire van hideg.

2013. ápr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia !

Én lányom októberi , és mi Bergon babakocsit vettünk , de én nem szerettem . Nagyon nehéz babakocsi ,és nagyon nehéz irányítani . Én azért döntöttem a bergon mellett mert azt hittem , hogy az sokkal jobb mint egy több funkciós babakocsi ! Igaz az , hogy télen tartja hőt , de ne hidd azt hogy emiatt nem kell ugyan úgy betekargatni , mint egy sima mózeskosaras babakocsiba , viszont nyáron dög meleg lett benne , és a lányom se szeretett benne lenni , így lecseréltük!

A második decemberi , neki Giraffe Club Sh689 vettünk , és ez álmaim babakocsija , igaz , hogy van hozza mózeskosár amit hozzá teszek 7 hónapos korig használtuk 4 kg volt a fiam mikor született ! Elöszőr mi szöröset használtuk majd a pufit !

2013. ápr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam szeptember vègi. Nekünk Baby Merc Q7 Exclusive babakocsink van.Ennek a vázára tehető a hordozò,a mòzes,most pedig már a sportrèszt használjuk.ÈN imádtam tèlen a mòzes rèszt.Merev,de összecsukhatò falu,így a hideg nem hatol be a babához.Nagyon tudom mindenkinek ajánlani.A hordozò nem elèg tèlen,hisz annak a hát rèszènèl nyílások vannak az övnek.ott pedig a hideg behatol-ès a hordozòban persze nemtudod ùgy betakargatni ahogy kell
2013. ápr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!