Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyáron lesznek a lányaim 7-8...

Nyáron lesznek a lányaim 7-8 hónaposak. Akkor vihetem már őket strandra?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 8. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Simán. A mienket 3 hónaposan már lubickoltattuk.
2013. ápr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Jégtánc ***** válasza:
Igen persze.
2013. ápr. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Medencés, kiépített strandra, élményfürdőre gondolsz? Én oda annyi idősen még nem vittem a lányaimat, és a gyerekorvos, és védőnő sem ajánlotta. Ezt most persze úgy értem, hogy nem vinném bele a medencébe, még a pancsolóba sem (vagyis pláne oda nem) Ilyen helyen azért nagyon könnyű fertőzést összeszedni, még felnőttnek is. Persze szoktam látni, hogy egészen pici babákat is bevisznek, még pár hetes újszülöttet is, ami azért már az agyrém kategória nekem.

Viszont természetes vízbe, pl. Balaton, Velencei tó már viheted. Mivel van természetes tisztulása, ezek sokkal kevésbé fertőzésveszélyesek.

2013. ápr. 11. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Strandra én sem merem vinni, nem is tudom mikortól lehet, de nyáron lesz az én kisfiam is júliusba-augusztusba 8-9 hónapos és a Balatonba szeretnénk már bevinni.
2013. ápr. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én ikreim 6 hónaposan voltak elöször anno a Balatonban. Azon a nyáron strandon nem voltunk. Tavaly viszont már igen, (másfél évesek voltak), akkor már nem féltem semmitől.
2013. ápr. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk sem a védőnő,sem a gyerekorvos nem javasolta a strandot.Így nem vittük (viszont a Tiszában pancsolt egyet)
2013. ápr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!