Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottátok, hogy pelenkát is...

Hallottátok, hogy pelenkát is lehet venni egészségpénztári kártyára?

Figyelt kérdés
Vesz vki Igy közületek? Hol, gyógyszertàrban, vagy csak szàmlàt kértek róla?

#pelenka #Egészségpénztàri kàrtya
2013. ápr. 9. 06:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, persze, ez nem új. Én mindig így veszem, és sosem gyógyszertárban, mert ott kétszer annyiba kerül, mint máshol. Számlát kérek róla a DM-ben.
2013. ápr. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a moshatót vettem EP-re.
2013. ápr. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Számlát kérek mindig DMben.
2013. ápr. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor ez csak nekem új :)

Most vàltottam Dmes pelusról az auchanosra, Gondolom ott is lehet szàmlàt kérni róla. És elkülditek az EP-nak? Mindegyik EP elfogadja, mert eddig csak az OTPnél Olvastam. Nekünk ADOSZT van, errõl van tapasztalatotok?

2013. ápr. 9. 08:50
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


igen, mindenhol el kell fogadják, Mi Axások vagyunk, egész normális a honlapjuk. Nézd meg miket lehet:

2013. ápr. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
persze :) ez régóta így van. bármelyik nagyobb boltban adnak számlát. elszámolható még a tápszer, cumisüveg, babamérleg, szoptatási kellékek, baba kozmetikumok, textil, mosható és eldobható pelusok, popsitörlő
2013. ápr. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, légzésfigyelő is
2013. ápr. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Erus76 ***** válasza:
Mi mindent EP-re vettünk/ünk meg, pelenkától elkedve popsitörlő stb., légzésfigyelő, digitális hőmérő, cumisüveg fertőtlenítő stb., direkt ezért gyűjtöttünk az EP-s számláinkra.
2013. ápr. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!