Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisgyerekes Anyukák, Ti...

Kisgyerekes Anyukák, Ti mennyire vagytok bevállalósak?

Figyelt kérdés

Mennyire vagytok mobilisak a gyerekkel, gyerekekkel? Mennyire mozdultok ki otthonról? Milyen korúak a gyerekek és hányan vannak?

Mennyire igényeltek segítséget?

Olyasmikre gondolok, hogy például elviszel állatkertbe egyedül gyerekeket kocsival, stb?


2013. ápr. 9. 08:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

5 és 1,5 évesek. Hiperbe,, játszóházba, játszótérre, ügyeket intézni elmegyek a kettővel, autóval. Állatkertbe nem, mert más érdekli őket és csak hiszti lenne.

Mi mindig megyünk valahova, barátokhoz,programokra,nagyon nem vagyunk itthon.

2013. ápr. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
autóval bárhová,gyalog is a közelben. innen gyalog kb 20percen belül mindent elérek. bkv viszont kilőve.3 van
2013. ápr. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Elég sokat vagyunk távol itthonról. Vásárolni megyünk, ügyet intézünk, játszóház, játszótér, barátok, csavargás, mikor mi. Akárhová elmegyek vele, még állatkertbe is. Mondjuk a kezdetektől nagyon sokat voltam egyedül vele, mert a férjem ugye dolgozott, rokonok meg nincsenek, se nagyszülők, senki. Aztán a férjem is dobbantott, mondván, neki sok ez a felelősség, azóta keten vagyunk a kislányommal. Így meg már tényleg muszáj menni vele, nem ülhetünk itthon mindig.

Egy hely van, ahova csak az apjával viszem, az az uszoda. Én nem szeretem, ezért nem is megyünk. Ez apás program. De pl tavaly nyáron voltam vele strandon, mert nagyon szereti.

2013. ápr. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Fél és 4 éves gyerekeim vannak, nincs autónk, együtt szoktunk itt a környéken vásárolni, ügyeket intézni, és bkv-val is szoktunk elmenni. Csak ilyenkor mindig segítséget kell kérnem, mert nem mindenhova megy alacsony padlós, és nem tudom egyedül fel-le pakolni a babakocsit.

Azért a dolgok 90%-át el tudom intézni közlekedés nélkül, de ha menni kell, akkor megyünk. Szerencsére mindkét gyerek szeret utazni, nyugodtan nézelődnek közben.

2013. ápr. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
én nem szeretek egyedül a babával menni autóval. engem zavar, hogy ő hátul van ráadásul háttal nekem, nem is látom és ha sír, nem tudok mit csinálni vele. szeretem, ha jön velem vki, aki hátul marad a kicsivel. szerencsére anyám nyugdíjas és elég közel lakik hozzánk, így van segítségem. nem beszélve arról, hogy a gyerek a hordozóban nagyon nehéz és ha még vásárolok is, akkor egyszerűen nem bírom el a gyereket és a cuccokat egyedül
2013. ápr. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül csak a gyalog elérhető bolt, posta, gyógyszertár, stb. Autóval sehova főleg egyedül 2 gyerekkel. Hétvége nagyiéknál de azt is átgondolom. Nagyon nem vagyok bevállalós anyuka, pedig nagyon bevállalós voltam anno :D

Félek hogy elkapnak vlmit. :( Depimami lettem

2013. ápr. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk két gyerkőcünk van, a nagyobbik 4 éves, a pici 6hónapos. Egyszerre nem szoktam velük menni sehová, mivel a kislányom eléggé "szabad szellemű", nem szoktattam hozzá a kézenfogva sétáláshoz stb., így amikor a picit tolom babakocsiban, és a lánykám elszalad, nem tudok utána szaladni. :D Úgyhogy boltba akkor megyek a picivel, amikor a nagyobb oviban van, délután pedig a pici marad itthon apával, amíg lánykámmal sétálunk egyet. De állatkertbe stb. nem szoktunk menni, csak boltba/oviba. Nem vagyunk egy csavargós család, inkább itthon ülünk. Nagyszülők messze, barátok stb. nincsenek, játszótérre nem szeretek menni, mert az összeszokott anyukák ott pletykálgatnak egész nap, nekem meg nincs kedvem barátkozni velük. Autónk van, így ha nagyobb bevásárlásra megyünk, akkor apuka is jön, így ő kergeti a boltban kislányomat, én meg tolom a bevásárlókocsiban a kisfiam. :D
2013. ápr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem voltam terhes, a kisfiammal gyakran elmentem bevásárolni, játszóházba, messzibb játszóterekre, stb. Még a terhesség elején is többet jártunk el, mert nem volt nehéz ide-oda rakosgatni a 14 kilójával:) De most érzem, hogy jobb, ha nem emelgetem annyit. De, ha kell, azért elmegyünk vásárolni, nem csinálok ebből gondot. Vagy csak kocsikázunk. Játszóházba nem megyünk, mert terhesen vigyázok most, kisgyerekek közé nem szívesen megyek, ha nem múszáj. Állatkertet most hanyagolom még, majd, ha melegebb lesz.
2013. ápr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

4 éves fiú és 4 hónapos kislány. A bevállalósaság egyelőre annyiban merül ki, hogy oviba a fiam futóbiciklivel jön, míg én babakocsiban tolom a kicsit. Egy forgalmas úton kell átkelnünk, igaz, zebrán, illetve jó pár kisebb kereszteződésen. Még pocakos voltam, mikor tanítottam, hogy a villanyoszlopnál, zebra előtt megállunk. A "ha szól anyu, megállunk" már két és fél éves korától megy.

Zárt légterű programot eddig a vírusok, bacik miatt nem vállaltam, de ugyebár az oviba, illetve piacra viszem már most is a kicsit. Szabadtérit meg az időjárás miatt. De már nagyon várom, hogy mehessünk kirándulni. Igaz,ez családi program lesz apával együtt. Segítségem nagyon ritkán van.

2013. ápr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

1,5-4-5 évesek.

Bárhová elmegyek velük autóval (nem Bkv-zunk)

Játszóház, nagybevásárlás, játszótér, sima séta, erdő, rokonok, tényleg bárhova elindulok Velük.

Nem olyan tipus egyik sem, hogy megaludna a szájukban a tej :) és mind a 3 fiú :)

2013. ápr. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!