Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdett el nézelődni,...

Mikor kezdett el nézelődni, érdeklődni a babátok úgy, hogy nem kellett foglalkoztatni nonstop?

Figyelt kérdés
pl pár perc a játszószőnyegen,kiságyban stb.
2013. ápr. 9. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:

3,5- 4 hósan a játszó szőnyegen elvolt már kb. 20 percet nyugiba.

Most 6 hós, forog, tolat tehát már lefoglalja magát. Akár 1,5 órát is elvan. Sikongat, játszik, dumál. Persze néha keres, odamegyek játszok vele kicsit, és tudom folytatni a dolgom. Így már lényegesen könyebb, van időm hatalmas adagokat vasalni :)

2013. ápr. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 JanoviczkiFerencné ***** válasza:
Ez nem feltétlenül korfüggő szerintem. Mi egy félreeső szobába voltunk a babámmal, ha kimentem pár perc múlva kiabált, gondolom egyedül érezte magát. Aztán hat hónapos volt amikor az ebédlőt átalakítottuk teljes babaszobává, berácsoztuk a nappali és a konyha felé. Azóta szinte bármikor otthagyhatom, nagyon szereti a kis birodalmát. Tudom ezt nem mindenki teheti meg, lakásfüggő, de nekem aranyat ért, azóta nyugisan főzök, vasalok, takarítok azokban a helységekben ahonnan odalátok. A ház felső szintjén pedig akkor végzek házimunkát ha alszik. A kertbe meg majd akkor megyek ki, ha már ki tudom nyitni az ablakot és ha alvás közben felriad meghallom.
2013. ápr. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2 és fél hónapos a fiam, és kb egy hete üzemeltük be a játszószőnyeget kis lelógó állatkákkal. 30-40 percet el van vele, nézelődik, ütögeti, markolássza a figurákat, dumál velük, sikongat, kalimpál, imádom :).
2013. ápr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!