Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet az állás miatt nem...

Lehet az állás miatt nem alszik (szinte semmit éjszaka) a 9 hónapos kisfiam?

Figyelt kérdés

Ahogy egy picit is felébred,egyből felkapaszkodik,lépeget,és ez annyira tetszik neki,hogy visszafektetem,rögtön fel áll.

Már kivagyok teljesen,éjszaka ha 100-szor nem,egyszer se fektettem le,ő meg állt fel.

egyébként mennyire jellemző az ilyen korú babákra az állás?

Köszönöm a válaszokat!


2013. ápr. 10. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nos eléggé!De ne altatgasd vissza,magadat fárasztod.Majd úgyis kidől,ha elég fáradt lesz.Jellemzően az újdonság öröme és a közbeni fáradtság nagyon nyűgössé teszi őket,de hamar elunják a dolgot,ha nincs kinek produkálni.Kitartás lesz még rosszabb:))
2013. ápr. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ettől rosszabb már nem lesz!éjjel 11-től negyed 5-ig produkálta magát,majd 6-ig aludt.azóta fel van,már szó szerint felmászott a falra is,csak mi vagyunk kidőlve az apjával!
2013. ápr. 10. 10:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd egy kicsit,ha elfárad el fog aludni!Az én lányom is áll,lépked a bútorok mellett.Nappal le sem lehet lőni,állandóan feláll mászik megállás nélkül.Szerencsére éjszaka alszik.Esetleg próbáld nappal jobban lefárasztani...:))
2013. ápr. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ó igen, nálunk minden új mozgás álmatlan éjszakákkal járt :)

Viburcol kúp, Humana Jó-éjt tea segíthet. Az én fiam is akkortájt kezdte, ne aggódj :)

2013. ápr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Dokival beszéltem,és ő is a kúpot javasolta.NEktek az segített kedves utolsó? De ugye az nem ilyen nyugtató,úgy értem nem gyógyszer hanem természetes összetevőjű kúp...

Még az is benne van a pakliban,hogy kissé takonykóros,és zavarja ha bedugul az orra...

2013. ápr. 10. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!