Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit hogyan változtassak vagy...

Mit hogyan változtassak vagy ne változtassak?

Figyelt kérdés

A gondom az hogy a két kicsim:22 hónapos ikrek, egész este sírnak nem maradnak.A napirendünk a következő:

reggel 7-kor ébresztő mert a tesókat vinni kell oviba.Reggeli félé 8.kor

utána 10 körül ha akarnak tízóraiznak

délben ebéd és alvás max 3-ig mert fél négyre ott kell lenni a tesókért az oviban.

4 után uzsi

játék és séta még ha az idő engedi

hétkor fürdés vacsi és alvás.

Eddig mindig szépen elaludtak de húsvét előtt teljesen megingott a napirendünk mert nem alszanak délben csak egy órát amivel még nem is lenne gondom de este sem alszanak csak hajnalban el.

Már mindenre gondoltam de semmi nem jó nekik.Eddig be tettem őket az ágyukba és elaludtak.Változás nem történt amire fogni lehetne.

Először a fogukra gondoltam de nem az mert fájdalom csillapítóval sem alszanak.Nem fáj a hasuk nem fáznak nincs melegük.

Adjatok tanácsot mit csináljak még velük?

A doki írt fel nekik peritolt amit ki is váltottam de vissza is viszem mert nem szeretném őket nyugtatózni.

Mi lehet még a bajuk?


2013. ápr. 10. 20:18
 1/2 Jégtánc ***** válasza:
Lehet hogy érzékenyebbek a frontra,nem tanultak valami új dolgot esetleg? Sok minden lehet.Vannak ilyen időszakok,túl kell lenni ezen is.Kitartás.
2013. ápr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sokat kell bírnom mivel négyen vannak csak ez a napi 3 óra alvás már kezd kiborítani.Meg két kicsivel vagyok fent.

Nem lenne gond ha valamivel többet tudnék aludni.

Na mindegy lehet csak megint fáradt vagyok és az beszél belőlem.

Ja még mielőtt említitek párom nem tud segíteni mert kint dolgozik külföldön.

Na megyek megpróbálok aludni hátha hagynak egy kicsit.

2013. ápr. 10. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!