Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hós babám szopi közben...

11 hós babám szopi közben brutálul harap. Mit javasoltok? Többi lent:

Figyelt kérdés
Valahogy összefügghet azzal, hogy náthás. Be van dugulva az orra, és emiatt valamiért harap, v harapva válik le (végigkaristolva a mellet, ami nem vidám). Orrszívó nem segít, mert utálja, és a sírástól ugyanolyan dugult az orra, mint ha ki se szívtam volna. Az se hatja meg, h felkiáltok fájdalmamban. Mellmegvonás sem téríti jobb belátásra.

2013. ápr. 10. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Van olyan előtét amit a melledre illesztesz és akkor a rajta levő cumit rágja.A tej meg jön úgy is.
2013. ápr. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
cseppents szivas utan szopi elott nasivint az orraba, egy kicsit kell varni mire hat
2013. ápr. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vagy cseppents anyatejet az orrába!!! az is segít. amúgy meg harapásra azt hallottam, hogy kiveszed a szájából a mellbimbót és újra bekapja, akkor jó lesz
2013. ápr. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a harapásnál az segített hogy megunta a fiam kb 3 hét alatt... addig bármit csinálhattam, nem segített. Ő szándékosan csinálta (4 foga van), és nem csak amikor náthás volt, szerencsére már leszokott róla.
2013. ápr. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Még mindig csinálja, pedig már nem náthás egyáltalán, és nem tudom leszoktatni, viszont már nehezen indulok neki a szoptatásnak, eleve görcs van a gyomromban:( Majdcsak lesz valami. Próbáltam most mellbimbóvédővel, de az nagyon hasonlít az ujjra illeszthető ínymasszírozós-fogkefés cuccra, így alapból ráharapott, eszébe se jutott így szopizni. Ez meg ugyanúgy fájt, mert még erősebben harapott:) Végül is igaza van, tényleg hasonlít:) Csak így aztán nem oldódott meg a probléma. Hiába kiáltok / vonom meg időlegesen tőle a szopit. Közben kijött egy új fog, ez is lehetett egy ok...
2013. ápr. 18. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!