Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Grízes Vaníliás Bébivacsora 4...

Grízes Vaníliás Bébivacsora 4 hónapos kortól? Segítség? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Anyósom tegnap hozott ilyen bébiételt,de az van ráírva,hogy 47% teljes tejet tartalmaz. 4 hónapos kortól írja,kislányom 7 hónapos lesz,de nem merném még odaadni,van valakinek tapasztalata az ilyen "tejes" bébiételekről? És miért írja 4 hónapos kortól,ha tej van benne?

2013. ápr. 11. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen bébi ételeket átdolgozzák. Ki tudják belőle vonni azokat az anyagokat, amik a babáknak még nem valók.

A tápszerek és egyebek is tejből készülnek, olyan eljárással, hogy a kicsiknek megfelelő legyen.

Úgyhogy odaadhatod a babádnak.

2013. ápr. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nyugodtan add neki oda!
2013. ápr. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ :) Akkor megpróbálom.Tápszert még sosem evett,viszont két hónapos korában véreset kakilt,amire azt mondták tejfehérje miatt,ezért vagyok kicsit óvatosabb.
2013. ápr. 11. 08:34
 4/6 anonim ***** válasza:
A lányom szereti.:) 4 hónaposan ő is kapott,de éjszak felkelt enni mert éhes volt.Egyébként nem szokott felkelni.
2013. ápr. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos a bébiételekre fiatalabb kort írnak, hogy többen vegyék, hamarabb adják, több fogyjon. 6 hónapos korig egyáltalán semmi més nem kellene csak anyatej, vagy ha nincs akkor tápszer.

Glutén sem jó 6 hónapos kor előtt, a grízben meg van.

Az ízesített cuccokat kerülni kellene, mi van, ha megszokja, és később csak ezt enné? nézd meg mennyi cukor van benne, az sem hiányzik neki!

ha meg volt ilyen véres kaki előzmény, akkor főleg vigyáznék!!!!

2013. ápr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kislányom elmúlt már 6 hónapos,írtam a kérdésben,hogy 7hónapos lesz. A glutén már be lett neki vezetve,és már eszik sokféle főzeléket is,én egyedül a tej miatt aggódtam. Minden esetre a gyerekorvos rábólintott,így adtam neki,nem evett belőle sokat,és egyenlőre nem is láttam,hogy baja lenne tőle. Köszönöm szépen mindenkinek :)
2013. ápr. 12. 06:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!