Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol van egy jó Baba mama klub...

Hol van egy jó Baba mama klub ahol lehet ismerkedni újdonsült anyukákkal? Olyanokkal ismerkednék akik idén szülték első kisbabájukat. Március végén szültem,2 hetes a kislányom.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 11. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ezt így elég nehéz.... Elég sokfelé van az országban...

Hol laksz?

2013. ápr. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A mi településünkön a védőnők szerveztek minden hónapban 1-2 baba-mama klubbot a helyi művelődési házban, ahova esetenként szakembereket is meghívtak egy-egy témában pl. szoptatási tanácsadót, gyerekorvost, babahordozási (hordozókendős) tanácsadót, stb.

Az elmúlt években bedig néhány anyuka is indított saját szervezésű klubbot havi 1 alkalommal, amit a gyerekkönyvtárban tartanak és minden babás anyukát szeretettel várnak.

Szerintem kérdezd meg a védőnődet, mert ha ők nem is szerveznek ilyesmit, biztosan tud róla, hogy a körzetetekben hol tartanak baba-mama klubbot.

2013. ápr. 12. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nálunk a védőnők nem tartanak semmiféle klubot, és amikor rákérdeztem, csak annyit mondott hogy itt nincs baba-mama klub, de azt sem tudta szerintem, hogy a környéken van-e.

Ha a ti településeteken nincs, akkor az internetet ajánlom, ott próbálj utánanézni hogy merre van klub, vagy esetleg baba-mama torna, ringató stb.

2013. ápr. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
X.kerbe kőbányán árkád közelében
2013. ápr. 13. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!