Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek korán átaludta az...

Akiknek korán átaludta az éjszakát hogy csináltátok?

Figyelt kérdés
Gondolok itt napirendre? 6 hetes a fiam 3 óránkènt eszik 150 ml tápit nalpal és este is. Az etetèsel között 1,5-2órát alszik. 17 órás etetèsnêl 20 ig fent van. Lehetsèges hogy nappal sokat alszik? Ti hogy csináltátok?
2013. ápr. 11. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Az en fiam 6hetes kora óta átalussza (anyatejet meg tapszert kapott fele fele aranyban)

7kor fürdettük fel8 kor volt vacsi es utana mar nem evett csak reggel

8-9fele aludt el

2013. ápr. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kétszer hagytam sírni este amíg el nem aludt (max 10percet, de mindig elaludt addig), azóta nyugodtak az éjszakáink.
2013. ápr. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ugyanúgy ahogy a 2-es válaszoló.10 percig sírt,megunta,és elaludt.azóta minden éjszakát végig aludta. 10 hónapos.
2013. ápr. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szépen fokozatosan lett egyre hosszabb az éjszakai alvás

egyszer csak nem kell éjjel fel :-)


én nem hagytam sírni megvártam míg eljut a fejlődésben odáig


mind a 3 gyereknél máskor volt ez az időpont

1. kb 11 hónaposan

2. kb 4 hónaposan

3. kb 9 hónaposan

pontos időpont nincsen kb akkor volt mikor már nem ébredtek fel minden éjjel

persze volt nem egyszer olyan h 2-3 évesen is felnyüsziztek éjjel se némi simogatás halk beszédre vissza aludtak


6 hetesen még nincs kialakult napirendje egy gyereknek

nálunk olyan 3-4 hónapos korban állt be de ez az első életév alatt sokszor fog változni

pl az alvás igény miatt is meg az etetések

szépen lassan egyre kevesebbet fog aludni nappal és többet eszik majd egy étkezésre tehát ritkábban fog enni


pl fél évesen mikor elkezdesz hozzátáplálni akkor megint változni fog az életritmusa -- érdemes a baba igényeihez alkalmazkodni no nem 100%ban de nagyjából


lassan finoman lehet beállítani a gyereket egy napi rendre :-)

nálunk annyira jól sikerült h pl a nagylányom mikor 2x aludt nappal még akkor bárhol voltunk 10 és 16 órakor elaludt :-) volt h a kapuban :-)

a kicsi most 2 évesen 18:30körül elkezd vetkőzni h nya akkor fürdés van

2013. ápr. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a Suttogó c. könyv nagyon sok mindenben segített, mint pl napirend kialakítása és az altatás. Kisfiam 8 hetes kora óta átalussza az éjszakát, és a mai napig jó alvó, már 13 hónapos.
2013. ápr. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!