Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 évessel elmennétek thaiföldre?

2 évessel elmennétek thaiföldre?

Figyelt kérdés

Vagy aki volt hosszú repülőúton 2 évessel, hogy viselte az utat és a kint létet? Februárba mennénk, akkor lesz 2 éves!

Mivel foglaltátok le, foglalnátok le a repülőn?


2013. ápr. 11. 13:09
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Illetve, hogy viselte az időeltolódást?
2013. ápr. 11. 13:09
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek mentalitásától függ. A fiammal biztosan nem indultam volna el, őt ennyi ideig egy térben lekötni képtelenség. A keresztlányommal még csak csak, ő ennyi idősen eléggé egy helyben ülő típus volt, de igazából ekkora gyerekkel nem vállalnék be ekkora utat.
2013. ápr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

háát,én két évessel még biztos nem utaznék ilyen messzire.

bár te tudod jobban hogy a gyereked mire hogy reagál. az enyémmel rémálom lett volna. mi csak belföldön voltunk nyaralni amikor 2 volt,de ha a nagyszülők nincsenek ott,akkor az nem nyaralás lett volna..

2013. ápr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Én nem is a hosszú út miatt nem mennék vele leginkább, hanem mert Ázsiában nagyon rosszak a higiéniás viszonyok, és egy 2 évesnek még nem tudod megmagyarázni, hogy jóformán semmihez sem nyúlhat, stb. Plusz ha egy felnőttet kap el (mert el fog, szinte biztos, pláne ha először jársz ázsiai országban) a híg...ás az is durva, de egy 2 évesnél ez komoly kiszáradást is eredményezhet, és az ottani egészségügyről jobb nem is beszélni. Szóval nem ajánlom.
2013. ápr. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

már le is foglaltátok??

bátor döntés volt!


az öcsém 4 éves volt amikor 4-5 órát repültünk,és az ülések között rohangált.de legalább ha rászoltunk akkor egy kisidőre nyugton maradt..!

egy kétévesnek nem egyszerű megmagyarázni,hogy nincs mászkálás,kiabálás,stb

2013. ápr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5*-os szálloda, normális környék, nyilván nem az utcán fogom megetetni, és csapvizet sem adok! Mi már voltunk többször, sosem lett semmilyen bélpanaszunk, be lesz oltatva a hepatatisz kombi. oltással is. Társasággal megyünk, így több szem is figyeli a picimet majd! A dokim is mondta, h menjünk nyugodtan, csak 1-2 dologra hívta fel a figyelmem, amit amúgy is tudok! Legfőképp a repülőútra, arra, h mivel foglalhatom le, és az időeltolódás megviselésére lennék kíváncsi!
2013. ápr. 11. 13:25
 7/13 anonim ***** válasza:
65%

Mi maldív szigeteken voltunk 14 hós lányunkkal. frankfurtból mentünk, de Dubai-ban át kellett szállnunk.

Mi maldívat pont a higénia miatt választottunk. Tuduk, hogy ott nincsen malária, és komoly fertözö betegségek sem. Mivel nagy programozás nem lehet egy picivel, így nyugodt helyet kerestünk, ahol a sziget adja a szorakozást.

Szuperül bejött. 1x 6 óra repülöút majd 4 óra várakozás aztán 4 óra repülöút megint, és Mali-n 1 óra várakozás után 1 óra hidroplán út. Szuper volt, a lányom rengeteget aludt , malin egyböl elnyomta a páradús levegö.

A sziget inkább a búvárkodásról ´s a nyugalomról volt híres, de rengeteg családosok voltak aprócska gyerekekkel, így sok emberrel ismerkedtünk meg, lányaink együtt játszottak.


haza fele volt kicsit nyügös, mert nem volt a sok emberhez hozzá szokva, és akkor már idegesítette, mert az arabok nagyon közvetlenek, és mindig simogatták, taponászták, föleg hogy szöke kékszemü gyerek.


Szerintem ha egy jó hotelbe mentek, akkor thaiföld sem gond.

2013. ápr. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igen a rohangálás... bennem inkább a sok sírás, nyűglődés él, amiket tapasztaltam, mikor repültünk másnál! Valahogy ezt szeretném kiküszöbölni lefoglalással! De lehet nehéz lesz! Igen, az, h megyünk BIZTOS! :)

Egyébként elég nyugodt természetű a lányom, talán azért is mertük ezt így bevállalni! :)

2013. ápr. 11. 13:27
 9/13 A kérdező kommentje:

kedves 7.

kezdek megnyugodni, h jó döntés :)

2013. ápr. 11. 13:28
 10/13 anonim ***** válasza:

én biztos vártam volna még 2 évet egy ilyen út vállalkozására!


egyébként hány órás az út?

2013. ápr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!