Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kislányomnál 2 hónapos...

Ha kislányomnál 2 hónapos korában fejlődés neurológus negatív szakvéleményt adott (az izomtónusa is normális eszerint), akkor 6 hónapos korára lehet feszes, spasztikus izomtónusa?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 12. 00:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt még kifelejtettem, hogy 4 hónaposan pedig ortopédiai vizsgálaton voltunk, az a lelet is negatív.
2013. ápr. 12. 01:27
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát nem akarom én bántani az orvosokat, de nem elég alaposak, szerintem...

Kislányomnál is mindent rendben talált, mégis 3 hónapos korától 1 éven át hordanunk kellett dévény terápiára. Egyéb más okok miatt nekünk rendszeresen járni kellett a neurológushoz és említettem neki, hogy járunk terápiára. Nos látnod kellett volna a mérges fejét, mert ugye akkor már egyből gondolta, hogy voltunk egy másik orvosnál is.

2013. ápr. 12. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Gyönyörűséges ***** válasza:

az en lanyom spasztikus izomzattal szuletett ami 2 honapos koraban egyertelmuen latszott rajta. 4 honapos kora ota jarunk devenyre nem tudom mi lenne ha nem jarnank.

ha nyugtalan vagy es vannak jelek a nem megfelelo izomtonusra akkor vidd el masik neurologushoz is.

2013. ápr. 12. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából neurológián a Margit kórházban voltunk (Szent János most már azt hiszem), és úgy tudom ott elég jó szakemberek vannak. Vagy esetleg tudnál még ajánlani vkit? Tudom, hogy a Dévény módszer nagyon jó, de sajnos az a tapasztalatom, hogy elég pénzéhesek a gyógytornászok, ha kell ha nem, azt mondják, hogy kell a módszerük. De ha tudtok ajánlani olyan Dévényest, aki objektív, nem a pénz számít, azt is nagyon megköszönném.
2013. ápr. 12. 12:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Én tudnék ajánlani olyan dévényest, de csak itt teljesen keleten. Gondolom azért meg nem jönnél el ide.


Első voltam

2013. ápr. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!