Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hós babám van tudnátok...

2 hós babám van tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk injekción estére lett lett egy kis hőemelkedése de étvágya volt rendesen. Mára már nem volt hőemelkedése sőt még éjszaka sem. Akkor is evett. Most fél6kor evett utoljára most h etettem volna nem volt hajlandó csak 30ml nagy nehezen megenni és alszik újból. Nem lehet h baj van? Vagy csak még mindig az oltás van rá hatással?

2013. ápr. 12. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, szerintem kutya baja.Lehet rá az oltás is ilyen hatással, kicsit aluszékonyabb, ez nem feltétlenül baj.

Ha nagyon aggódsz és egyéb (ennél aggasztóbb) tünetei is vannak, említsd meg a védődőnek/orvosnak.

Nyugi, nem fog éhen halni, ha nincs mindig olyan étvágya, mint a megszokott:) Ha baj lenne, hidd el lennének egyéb, aggasztóbb tünetek is:)

2013. ápr. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam az oltás utáni, és azt követő nap délelőttöt szinte átaludta, pedig egyébként nagyon rossz alvó. Szerintem még az van rá hatással, de azért figyelgesd vagy esetleg hívd fel a védőnőt, ha még délután is ez a helyzet.
2013. ápr. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az oltás miatt aluszékony, ez még az ehségét is legyőzi :)

de gondolj arra, hogy most bolond az időjárás is, ez még pluszban rátehet egy lapáttal az aluszékonyságára. akkor kezdj aggódni, ha du-ra se lesz étvágya.

addig használd ki a szabadidőt! :)

2013. ápr. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Szerencsére délutánra megjött az étvágya. Voltunk egy nagyot sétálni és mire hazaértünk megevett 120ml :) és utána is még 2x jól lakott esti lefekvésig. :) Biztosan tényleg az oltás miatt volt ilyen. Hát hiába első baba tudatlan még az ember :)
2013. ápr. 13. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!