Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki ismeri ezt az etetőszék...

Valaki ismeri ezt az etetőszéket? Bevált?

Figyelt kérdés
[link]
2013. ápr. 12. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez jó! Mostanában az etetőszékek többsége nem túl stabil, sokszor feldőlnek. Nekünk az összes gyereknek ilyen van és most a kicsinek is ugyanilyet vettünk.
2013. ápr. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja. Azt kihagytam, hogy ez egyszer sem billent meg, peig a fiúk elég sokat mozognak benne :-)
2013. ápr. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van. Nálunk bevált. Ahogy az előző is írta, nem billeg, könnyen tisztítható, összecsukható.
2013. ápr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jaj, köszönöm szépen a választ!

Nektek milyen színben van? Én ezt a fehéret néztem ki, de nem tudom, hogy a babák talán jobban "értékelik" a színeset? :) Szerinted?

2013. ápr. 12. 16:15
 5/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Nekünk van két sárga- barna és egy fekete/ sötétkékes :-)

2013. ápr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk kék van, kis barna macikkal rajta. De még egyik sem nézegette a széket evés közben. Azt vedd, amelyik neked tetszik. Bár a fehér azért nagyon könnyen koszolódik, ezt azért mérlegeld. :)
2013. ápr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*egyik gyerekem sem
2013. ápr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Végül a zöld, bocisat rendeltem meg. Remélem a férjemnek is tetszeni fog, és nem fog lelőni a zöld szín miatt.

2013. ápr. 12. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!