Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 4,5 hónapos babám szeme...

Ha 4,5 hónapos babám szeme szürkéskék, akkor van esély rá, hogy így is marad?

Figyelt kérdés
Nekem kék, páromnak barna a szeme. Én világos barna hajú vagyok, a férjem meg feketehajú. Kislányunknak sötétbarna haja van, ami még a születéskori haja. A szeme sötétszürke-kék. Bebarnulhat még a szeme, vagy így marad?

2013. ápr. 12. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
kislányomnak fél éves koráig kék szeme volt, most zöldes barna.
2013. ápr. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak bebarnult. Nálunk is nekem kék, az apjának barna szeme van. A barna dominánsabb egyébként.
2013. ápr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, a kisfiamnak 13-14 hónapos koráig sötét szürkés kék szeme volt aztán elkezdett zöldülni most olyan zöldes szürke és egy arany karika is lett benne szóval ég és föl a 4 hónapos korához képest. Mondjuk én meg barnáért szurkoltam:)) dehát az nem lett belőle.
2013. ápr. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kislányom féléves lesz 17-én, szép szürkéskék szeme van.

Én is várom, hogy milyen lesz a végleges...

Munkatársam kislánya 1 évesen még szürkéskék szemű volt, majd másfél körül barnult be. Elvileg (wikipedia szerint) 3 éves korig változhat.

2013. ápr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!