Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik főznek a babájuknak?...

Akik főznek a babájuknak? Mennyi zöldséget vesztek egyszerre, miket és hogy tároljátok? én kb egy hetit vettem meg répát, céklát, cukkinit, spenótot. Hűtöbe raktam.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 12. 18:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Húsit lehet úgy hogy megfözök egy cs.ellett,felkockázom és úgy fagyaszóba?és mindig kap egy kockát?
2013. ápr. 12. 18:30
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, a husit én is úgy csinálom. Én nem számolom a zöldséget, az erkélyen tárolom.
2013. ápr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy csinálom, hogy 2-3 napra elegendő zöldséget veszek a babámnak, hogy azért friss legyen. Húst úgy csinálom, ahogy te, csak nem kockákban teszem el, hanem kisebb darabokra vágom kb. 3 kis részre és úgy teszem vissza külön a hűtőbe és mindig egy darabot veszek elő.
2013. ápr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is mindig főztem, eleinte külön, sosem adtam üveges bébiételt.

Kb 1 éves kora óta a mi ételünket eszi. Persze ehhez az kell, hogy mi sok zöldséget eszünk. Sosem vettem külön bio zöldséget, amit magunknak, abból főztem neki is, még az elején is, amikor neki külön. Fel sem merült, hogy mennyit veszek, mert mindig sok van, mert magunknak is veszünk. Mirelitet kevesebbet, inkább frisset. Hűtőben tárolom, vagy a spájzban.

A gyerek leginkább a szülők példája alapján táplálkozik. Ha azt látja, hogy ti egészségesen táplálkoztok, ő is azt fogja szeretni.

Most ott tartunk, hogy mindig van kisadagokban lefagyasztva neki való valami, hogy amikor mi olyat eszünk, amit ő még nem (pld nyers répát, savanyúkáposztát), akkor neki tudjak adni pld sütőtököt, zöldborsót.

2013. ápr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is kb 1 hétre megveszem, és a hűtőben tárolom. A húst nyersen felkockázom, lefagyasztom, és a zöldségekkel együtt megfőzöm.
2013. ápr. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!