Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt valakinek a terhessége...

Volt valakinek a terhessége alatt bartholin mirigy cisztája? Okozott gondot a szülésnél vagy a babánál?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 12. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Jelen. Szülés közben vágták fel és tisztították ki. Nem okozott gondot, de nagyon vigyáztam, hogy ne sértsem meg, féltem az elfertőződéstől. Hány hetes terhes vagy?
2013. ápr. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt. Az utolsó hetekben. De mire mentem szülni felszivódott!
2013. ápr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekem egészen a terhesség elejétől volt, sőt már jóval előtte kialakult, csak féltem megműttetni :S Remélem nem fog semmilyen fertőzést okozni és hogy nincs közvetlen összeköttetésben a méhvel, a babával, eddig nem volt semmi gond. 34 hetes vagyok.

Első válaszoló! Neked mit mondott az orvosod? Az enyém elég szűkszavú a témát illetően. Makk egészséges a babád?:) Mennyi idős már?

2013. ápr. 13. 08:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen egészséges, már 2 éves. Megnyugtatott a dokim, azt mondta, szüléskor kitisztítja. így is lett :)
2013. ápr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!