Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet ez? Mort vettem észre.

Mi lehet ez? Mort vettem észre.

Figyelt kérdés
Most fürdetés közben észre vettem,hogy a 6-hetes babámnak a bal karján ott ahol a szurit adják van egy nagy pattanás szerű valami.Mi lehet ez??
2013. ápr. 12. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet kifakad a BCG oltása. ne ijedj meg ez normális, nekünk akkora volt mint egy hegy, mikor kifakadt, gombos tű fej nagyságú lyuk volt a karján...
2013. ápr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja alkohollal törölgesd neki át a védőnő tanácsolta nekem is
2013. ápr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ne nyúlj hozzá ez természetes reakció,de a kincsek csúnya volt így nekünk kötözte a doki...mutasd meg orvosnak majd ő mondja mi a teendő

[link]

2013. ápr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A bcg oltás kezd kigyűlni. Ne csinálj vele semmit, majd magától kifakad. Lehet lejjebb megy a duzzanat, utána megint nagyobb lesz. Ne aggódj, ez a jó! :)
2013. ápr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat
2013. ápr. 12. 19:55
 7/7 anonim ***** válasza:
A babádnak nagyon jól működik az immunrendszere:-) nincs vele teendő, de ha nagyon nagy azert mutatsd meg a haziorvosnak nehog elfertőződjön.
2013. ápr. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!