Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, ti mit tennétek ha...

Anyukák, ti mit tennétek ha ne adj isten jelez a légzésfigyelő?

Figyelt kérdés

Kérdésem oka, hogy aminap a rossmannban kaptam egy kis füzetecskét, bevásárlólista kismamáknak, eghy cuki kis könyvecske. Szóval abban fel van sorolva mikre lehet szükség és ez van benne:


"légzésfigyelő, de csak akkor van értelme, ha elsajátítja mi a teendő jelzés esetén"


Teéjesen elgondolkodtatott 33 hkm


2013. ápr. 12. 19:25
 1/10 A kérdező kommentje:

Anyukák, ti tudjátok mit tegyetek, ha ne adj isten jelez a légzésfigyelő?


ez az eredeti kérdés, csak nem engedte kiírni

2013. ápr. 12. 19:25
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van fenn a neten sok videó is, hogy hogyan kell újraéleszteni egy csecsemőt. De legtöbbször elég nekik, ha felveszik őket. Szóval nem felesleges akkor sem, ha nem tudsz újraéleszteni, de nem veszítesz semmit, ha megnézed a videót. Csak egyszer kell, és meg is tanulod.
2013. ápr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Azért a videót is belinkelem:


[link]

2013. ápr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Persze, nem azért kérdeztem, hogy na emiatt nem vennénk, csak érdekel a véleményetek :)
2013. ápr. 12. 19:30
 5/10 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekünk az első 2 hónapban többször is bejelzett. olyankor minidig összeszorultam. szerencsém volt "mert csak 2x "volt igazi a jelzés. akkor fogtam és felráztam a picit. de minden alkalommal nagyon megijedtem!
2013. ápr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én elmentem egy ilyen baba elsősegély tanfolyamra, amíg várandós voltam. Szerencsére nem kellett használnom amit ott tanítottak.
2013. ápr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
en is jartam babaelsosegely tanfolyamra, mindenkeppen megeri elmenni, meg van egy kis idod szulesig, ha tudsz menj el.
2013. ápr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezért kell megtanulni az újraélesztést. Ezt nem lehet videóval, mert gyakorolni kell szakszerű irányítás mellett. Vannak erre tanfolyamok. Igazából enélkül a légzésfigyelő sza..t sem ér, ha igazán nagy a gáz, akkor cselekedni kell azonnal. Amikor elég egy kis rázás, akkor gyakran magától is rendeződne a probléma.
2013. ápr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem sokszor beriasztott mostanába de ödsztönből jőtt mit kell csinálnom
2013. ápr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!