Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez nem idegesítő?

Ez nem idegesítő?

Figyelt kérdés
Titeket nem idegesít amikor egy anyuka többesszám harmadik személyben beszél ( betegek voltunk, most alszunk stb., stb. )?? Nekem is van egy lánykám, de ez általánosságban kiveri a biztosítékot...:/

2013. ápr. 12. 19:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
engem abszolút nem idegesít, de nem vagyunk egyformák.
2013. ápr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Hát, azt nem mondanám, hogy kifejezetten idegesít, de nekem is tök furán hangzik.
2013. ápr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 unbelieveable válasza:
100%
de az. és amúgy T/1.
2013. ápr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Huh ok utolsó nálad a pont...:D Elnézést ( az egyébként súlyos nyelvtani hibáért ), de nem igazán vagyok toppon manapság :)
2013. ápr. 12. 19:57
 5/17 anonim ***** válasza:
69%

engem még amikor a lányom megszületett/3 éve/ annyira nem idegesített,de mostanában nagyon.

több gyermekes ismerősöm is van közösségi oldalakon,kisebb-nagyobb babákkal és náluk is folyamatosan ezt olvasom:jól laktunk,alszunk,álmosak vagyunk stb.....

2013. ápr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem idegesít, csak röhögök rajta. :) Bekakáltunk, hánytunk... Ha nekik így jó, akkor ámen. Nekem mindegy.
2013. ápr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
en igy hasznaltam egy ideig azutan hogy megszultem. ES akar hiszed akar nem egyaltalan nem volt tudatos, es csak akkor vettem eszre amikor erre figyelmeztettek. Aztan egy ido utan elmult. Mivel 9 honapig egy test voltunk, en ezzel magyaraztam, hogy biztos ezert van, mert magamat is idegesitettem, es aztan javitgatni keztem magam
2013. ápr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
az öt fogunk van meg napi 10* szopizunk fura, de a 8-kor keltünk az megállja a helyét. De, idegesít...de megpróbálom túltenni magam rajta.
2013. ápr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Fu engem nagyon idegsít! Ez valami uj szokás? Egyre több anyukátol hallom. Mikor bekakáltunk meg a fogunk jön ennyi meg annyi tápszert eszünk meg főzeléket, stb. Nagyon hülyén hangzik. Az, hogy ebédeltünk, keltünk, ezeket mi is együtt csináljuk ezt én is így mondom.
2013. ápr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%

Erre mindig eszembe jut egy apuka esete, aki egyedül nevelte a lányát... ő is mindig többes számban beszélt, egyik találkozáskor büszkén kijelentve, hogy 11 évesek voltunK, amikor megjött a menzeszünK:))

na akkor elkezdtem röhöngni...

Engem egyébként azért idegesít, mert egyetlen embernek sem tulajdona és része a másik. Azzal, hogy megszülte, életet adott neki, már nem azonos vele. Ezt tiszteletben kellene tartani. Ez a kóros egybeolvadás nem jó sem a gyereknek, sem a szülőnek.

2013. ápr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!