Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10-12 hónapos babák anyukái!...

10-12 hónapos babák anyukái! Milyen gyümölcsöt adtok babátoknak és milyen formában?

Figyelt kérdés

Mindenki üveges bébidesszertet vesz?

10 és fél hónaposomnak eddig tartott a fagyasztóban eltett gyümölcs. Most megvettem 1 hónapra való üveges kaját, de nem is igazán teszik neki, meg drága is. Ötleteket várnék! Köszönöm.



2013. ápr. 13. 13:32
 1/5 Bocska Reni válasza:
Almát és banánt eszik ő maga a négy kis fogával .Én nem tartom jó dolognak az üveges kajákat főleg a gyümölcsösöket vagy a desszerteket.lassan itt a nyár és sok gyümölcs lehet amit ehet már pl. dinnye , meggy, cseresznye. körte , szilva stb.
2013. ápr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gabszem ***** válasza:
egyáltalán nem kap üveges bébidesszertet. ALmát kockáztam és ette magától, meg banánt. Körtét amikor kaptam olyat ami nem volt kőkemény. Most kicsit nehéz, a banánt megúnta, szinte csak almát eszik, de azt szereti is szerencsére. Almát, banánt adj neki. Mivel most nincs nagyon más gyümölcs én gyümölcslét adok neki (100%-osat) , kicsit hígítani szoktam. Próbáld az üveges kaját natúr joghurttal keverni, lehet hogy úgy szívesen megeszi, vagy tejpéppel, sinlaccal, gabonapéppel.
2013. ápr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Alma, banán turmixolva /a darabosat nem nyeli le, hosszú sztori/. Vagy ha nincs banán akkor házi barackbefőtt.
2013. ápr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is almát meg banánt adok neki, de az almát nem annyira szereti, a banánt meg nem akarom minden nap adni, mert agyon vegyszerezik mire ide ér.

Én szoktam neki mindenféle üvegeset is venni, abba teszek pl. gabonapépet, a banánt meg joghurttal turmixolom neki, vagy túróval például. Az almájába is néha teszek gabonapépet, vagy egyszer tettem bele neki egy kis gesztenye pürét.

Szóval fel szoktam turbózni neki mindenfélével, hogy kicsit változatosabb legyen.

Ja, ha néha van körte (ami nem kő kemény), akkor azt is adok. Ilyenkor nem túl nagy a választék, de én szeretem az üvegeseket is adni, mert úgy változatosabb.

2013. ápr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Alma, körte, ezeket nem nagyon eszi nyersen, csak főzve. Banán, fagyasztott meggy, szilva. Bébiételből kapott őszibarack, sárgabarack, szilva.
2013. ápr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!