Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Így vinném ma ki a 4 hónapos...

Így vinném ma ki a 4 hónapos kislányomat, szerintetek jó?

Figyelt kérdés
Kb. 17 fok van,adnék rá egy rövid ujjú bodyt,hosszú ujjú felsőt,pulcsit, kis kabátot, harisnyát,nadrágot,kis cipót,és bele a babát egy kocsizsákba plusz sapi,pléd
2013. ápr. 14. 13:14
 1/5 anyács ***** válasza:
67%
Szerintem elég egy body, pulcsi, hari, naci, kabi, sapi, cipő és pléd!
2013. ápr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor a zsák nem kell?
2013. ápr. 14. 13:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Zsák talán nem, de azért a biztonság kedvéért vigyél magaddal egy kis takarót. Nálunk is 17 fok körül van, viszont eléggé fúj a szél. Mikor elmegy a nap, kifejezetten hűvös.
2013. ápr. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ezt adtam a 7 hónapos lányomra: R.Body,H.felső,vékony kiskabát,harisnya,nadrág,cipő(R-rövidujju,H-hosszujju)
2013. ápr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4 hós babámra adtam tegnap 17 fokban egy r.ujju body, hosszu ujju felso, vékony. kapucnis pulover, kord nadrag, 2 zokni, pamutsapi. Kerdező ne öltözesd túl, mert visszájára sülhet el a dolog.. Csak joindulatbol irom, hogy a babákra eggyel több réteg kell csak mint nekünk. persze a szél közvetlenül nem jó ha mondjuk felcsúszik a pulcsi és a derekát éri, de gondolom babakocsiban viszed. En kengurubann vittem, az a hátánál védte, elölröl meg én. sajnos pont most 1 hete történt az ismrertségi körömben hogy tüdőgyuszit kapott a 7 hónapos gyerek mert az anyja nagyon felöltöztette mindig, a lakásban is meleget csinált amikor meg a jobb időben kivitte kevesebb ruciban, másnapra tüdőgyuszi, kórház...
2013. ápr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!