Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennél rögtön 2 tipegő cipőt?

Vennél rögtön 2 tipegő cipőt?

Figyelt kérdés
A lányom most kezd el önállóan lépegetni , azaz elvileg nem kell sok idő és menni fog. Elvileg jön a jó idő, így kinéztem neki egy kis nyitott tetejű cipőt, de mivel Angliában élünk, így zárt is kéne. Vagy vegyek csak zártat egyenlőre? Mennyi ideig szokott jó lenni az első cipő ??
2013. ápr. 14. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
en egyenlore csak egy zartat vennek, talan nincs meg olyan meleg hogy ne birja ki. A lanyomnak egy eves kora ota kethavonta egy szamot nolt a laba, 17-esrol most 20-ra november ota.
2013. ápr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az kimaradt hogy itt sokat esik az eső , és ezért fontos a zárt cipő :)
2013. ápr. 14. 13:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak egy zárt cipöt ,mert hamar kinövik.
2013. ápr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez változó nekem mind2 fiamnak lassan nő a lába én csak akkor venném-veszem meg a szandit ha akciós,de nekünk csak így megy (eredeti áron nem tudok normálisat venni sajna) :((((
2013. ápr. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!