Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt anyukák? Tanácsra...

Tapasztalt anyukák? Tanácsra lenne szükségem

Figyelt kérdés

Több problémám is lenne,remélem tudtok segíteni


7,5 hónapos a babám, második csemete


1. iszonyatosan keveset iszik, nem akartam elrontani a teákkal és édes löttyökkel,de már lassan az elsz. Regel, délután 1x,és este, illetve éjszaka 2-3 alkalommal szopizik, viszont napközben alig bírok vele megitatni 1 dl vizet:(:( Szerintem ez nagyon kevés, próbáljak meg neki pickwick gyerekteát adni???


2. este6körül szokott tejpépet enni,viszont pár napja úgy látom,hogy megunta,nem szivesen eszi meg. Ehet ilyenkor is főzeléket, mondjuk azt ami ebéd volt???


3. egész nap csak sírdogál ha nem vagyok mellette, igényelné,hogy valaki szórakoztassa, igyekszem a lehető legtöbb időt vele tölteni,de van egy 2,5 éves nővére na meg a háztartás i. Nem elég neki ha egy helyiségben vagyunk, állandóan ott kellene ülni mellette. Kinövi ezt,vagy ő mindigis "többemberes" csemete lesZ?


4. kertes házban élünk, a nagy állandóan kinn lenne,viszont a kicsi már egy ideje mászik, áll és nem marad sokáig sem a babakocsiban,sem a hintában. kölcsönkértem egy járókát,de 10 perc és üvölt benne:( fúj most épp a szél, 16fok van, letehetem a teraszra kicsit??lerakom a plédet, de kizárt dolognak tartom,hogy ott marad rajta.


hát ennyi problémám lenne, nagyon szépen megköszönöm ha tudtok segíteni


ja és még valami, le kell cseréljük a babakocsinkat,erről mit gondoltok? [link]


2013. ápr. 14. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyanekkora a kisfiam.

1. Pickwick babateát sem issza meg. Egyedül a reszelt alma kinyomott levét vízzel hígitva. Próbáld meg, nagyon szereti.

2. Tejpép: nekem is unja néha, ekkor keverek bele gyümölcsöt. Vagy az alma húsát, amiből az almalé van. Magában tök száraz, de a tejpépbe jó, úgyis vizezem.

3.Kinövi majd, elkezdődött a szeparációs szorongás. Játssz vele sok kukucs játékot, ha nem lát, beszélj hozzá.

4.Adj rá harisnyát is, és tedd ki nyugodtan. A pléd alá tegyél egy szőnyeget, ha van.


Jó a babakocsi, bár én a lapra csukóst preferálom, az autóba jobban befér, és ha kell, egy kézzel is tudom tolni középen.

2013. ápr. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbáld este is a főzeléket, esetleg hígabbra.

Mennyit pisil? Ha nem kevesebbet, mint régebben, akkor lehet, hogy kevesebbszer de többet szopizik, és elég így neki.

2013. ápr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia.

1. Kislányom 8,5 hónapos és ha 1 dl vizet megiszik egy nap az már nagyon jó, próbáltam 2 féle teát, de abból se iszik többet. Úgy látszik neki ennyi kell. Kostoltass vele teát vagy gyümölcsleves!

2. Szerintem adhatsz neki fozeleket nyugodtan, ha megeszi!

3. Az kislányom is mostanaban ezt csinálja, pedig nekem is ott lenne még a 3,5 éves batyi és a háztartás. Nálunk az szokott bevallni, hogy egy doboz játékot kiontok neki a konyha közepére és azokkal elvan egy darabig, de ugye engem is lát!

4. Nálunk is ez van, kicsit kínlodos az udvaron lenni velük A nagy jól elvan kint, a kicsi meg a kezembe. Már én is gondoltam, hogy egy vastagabb pledre leteszem, de nem tudom, hogy meddig maradna ott, de ma letesztelem mindenkepp!

Nem tudom, hogy tudtam e segíteni, csak azért is írtam, hogy nem vagy egyedül a problémákkal, mert nálunk is ez a helyzet, mint nálatok!

2013. ápr. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!