Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogyan oldjátok meg emeletr...

Ti hogyan oldjátok meg emeletről a nehezebb babakocsi cipelést ha sétára mentek?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 14. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Előbb leviszem a babakocsit, aztán utána a babát.
2013. ápr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát úgy hogy fogom, megemelem és leviszem... Egyébként meg ha nagyon nehéz a babakocsi, el kell adni és venni egy könnyebbet, mert a gyerek is egyre nehezebb lesz.
2013. ápr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi úgy oldottuk meg, hogy a férjem reggel kirakta a csomagtartóból, lelakatolta a lépcsőházban - a földszinten - a korláthoz, így én csak a gyereket vittem. Aztán mikor hazaértünk, visszalakatoltam, ő visszatette a csomiba és kész :)


Azóta már elköltöztünk, most is a harmadikon lakunk és most sincs lift, de itt simán kint hagyhatjuk a kapualjban (kopp-kopp-kopp)

2013. ápr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A váz lennt van a kocsiban. Igy csak a gyereket viszem a mózesbe.
2013. ápr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Babeli Zurzavar ***** válasza:
elso! hol a baba amig leviszed a babakocsit? (mielott valaki belemkotne, nem piszkalodasbol kerdezem)
2013. ápr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem első vagyok, és én csak 10 lépcsőfokot teszek meg, ill. kertes házban élünk, de én felöltöztetem és a kiságyba teszem, lerohanok a kocsival, és aztán a baba.
2013. ápr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nincs a házban tárolótok? Mi tetőn lakunk négyemeletesben. Van lent a földszinten tároló ott tartjuk a babakocsit letakarva. Így csak a gyereket kell vinnem.
2013. ápr. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
KKöszi a válaszokat, van tároló csak nagyon hideg van lent és azért nem viszem le, elég sok variáns van úgy látom a válaszokból, köszi :-)
2013. ápr. 15. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!