Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hos babam harap. Mit tegyek?

10 hos babam harap. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
10 hos a lanyom es egy tunderi baba allandoan mosolyog, jokedvu.Elkezdett bennunket harapni meg huzni a hajunkat hiaba mondom h nem szabad meg elvezi is.Jatekbol csinalja nem bantasbol sztem mert gagyaraszik kozbe azt hiszi h ez vicces es jot nevet rajta.Volt mar h en meghuztam neki utana a hajat de nem sirt hanem okolbe szoritotta meg a kezet is tokre bevorosododtt a feje olyan merges lett.Mit tudok ezzel csinalni??Ez nem agresszio sztem.Elso gyerek nincs tapasztalatom.Megy majd a bolcsibe par honap mulva nem ott majd mit fog csinalni.Volt valakinek hasonlo? Leszonak errol v hogy neveljem meg??

2013. ápr. 14. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is harapott ilyen idősen,a kisfiam is 10 hónapos ő is harap.Ez ilyen életkori sajátosság.
2013. ápr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Babeli Zurzavar ***** válasza:
100%
leszoknaknaz igaz, de en nem hagyom, foleg a harapast! lassan erkezik a teso, nem szeretnem, ha szeretetbol megharapdalna... amikor harap, megfogom a kezet hatarozottan es igyekszem szornyen csunyan nezni, es addig nem engedem ameddig nem latom rajta hogy kenyelmetlenul erzi magat, kozben meg hallgatnia kell, hogy ez nekem mennyire faj, testileg es lelkileg is:-) ha nagyon faradt akkor duhbe gurul es nekiall ott harapni valaszkepp ahol er, akkor beteszem a kisagyba es magara hagyom. az esetek 80%-ban eleg ha megfogom a kezet, utana tovabball,de O extra harapos szerintem:-)
2013. ápr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A fiam is néha elkezdi tépni a hajunkat, pár napig tart, majd abbahagyja. És pár nap múlva kezdi elölről. Igyekszünk nem foglalkozni a dologgal, óvatosan kiveszem a kezéből, és normál hangerővel rászólok hogy nem szabad. Ha felkiáltok mert fáj, akkor még jobban csinálja. A harapással is így járunk el, ha nincs közönség akkor nem csinálja a műsort.
2013. ápr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha hajat tepett akkor kivettem a kezebol a hajam es nyugodtan de haratozottam kozoltem hogy nem szabad mert faj, ha harapott akkor eltoltam magamtol, hogy ne tudjon ujra harapni, majd ujra hatarozottan de nyugodt hangnemben nem szabad mert faj. Talalj egy hangnemet amit arra fogsz hasznalni, hogy nem szabad, igy kesobb is ha valamit tiltani fogsz mar a hangnembol tudni fogja, hogy nem szabad, nalunk ez nagyon bevalt. Amig mas gyereket kergetnek a szulok, meg a sarkukban jarnak, nekem eleg szolnom, es mar el is viszi a kezet, pedig sose kapott verest
2013. ápr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!