Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek normális dolog az...

Szerintetek normális dolog az hogy a védőnő ma reggel 7:10-kor rám telefonál hogy reggel 9-re jönne családlátogatásra? Hogy lehet lemondani a védőnői szolgálatot?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 07:50
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
51%
9-kor már miért ne jöhetne? Nincs már olyan nagyon korán. Sőt, baba mellett még 7 órakor sincs.
2013. ápr. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
82%

Bemész az önkormányzaghoz, és ott, de akkor jön a gyámügy.

Szerintem ha képes vagy együtt müködésre akkor mond meg kerek perec a védönönek, hogy legközelebb minimum egy nappal elöbb hívjon fel és reggel 8 elött ne zavarjon téged.

2013. ápr. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
35%
Általában nem illik 8 előtt telefonálni! Lemondani sehogy sem lehet. A gyerek 6 éves koráig kötelező! Próbáld megbeszélni vele, hogy ne hívjon ilyen korán, és inkább előre beszéljétek meg az időpontokat. Vagy ha erre látod, hogy nem vevő, akkor kérdezd meg, hogy mikor kell legközelebb találkozni, és kérj te időpontot.
2013. ápr. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:
nem az a baj hogy ma jön,hanem hogy hajnalban telefonál!általános illem,hogy reggel 9 előtt,és este 9 után nem zavarunk telefonon senkit.De akkor ezt sokan nem tanulták meg!
2013. ápr. 15. 07:55
 5/55 anonim ***** válasza:
Nem lehet lemondani. Viszont mondhattad volna hogy ma nem vagytok otthon, és beszéljetek meg egy másik időpontot. Ha már úgy is jön akkor szerintem beszéld ezt meg vele.
2013. ápr. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:

Én pl. lenémítom vagy kikapcsolom a telefonom pont ilyenek miatt, ne vedd fel ha 9 előtt hív, hátha leesik neki hogy nem illik telefonálni olyankor. Egyébként meg ha felvetted akkor meg megmondod hogy nem jó nektek aznap és kész. Ennyi.Úgyse csinálhat semmit, megbüntetni nem fog.

Most emiatt ne mondd le szerintem mert több gondot okozol magadnak mintha 1 max. másfél évig (addig szoktak látogatni HA egyáltalán kimennek házhoz de 1 év után már csak 2-3 havonta szoktak jönni) kapcsolatba lennétek vele.

Le kell mondani írásban egyébként ha azt választod indokolni kell most ez a 7 órás telefonálás kicsit vicces lenne indokként leírva gondolj bele...

És utána azt hiszem hogy talán még a gyámügy is kijöhet körülnézni hogy ha lemondtad a szolgálatot, azért attól minden oké e, viszed e kötelező védőoltásra stb.

Nem feltételezek rólad ilyesmit hogy nem, félre ne értsd csak ilyenkor szoktak azért utána menni a gyereknek, nem hagyják így "gondozás nélkül" (úgy értem eü. szolgáltatói gondozás nélkül).

2013. ápr. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
51%

Egyrészt részedről a kommunikációt kellett volna megtanulni, és azért 8 után bőven illik szerintem telefonálni.

Másrészt ha már felvetted, mondhattad volna, hogy kicsit korai volt az ébresztő, még ti ilyenkor aludni szoktatok. És hogy ne haragudjon, de a mai nap nem alkalmas a családlátogatásra, mert....

Ha lemondod a védőnőt, nagyobb kolonc kerül a nyakadba.

2013. ápr. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
43%

Azért a reggel 7 órát nem nevezném hajnalnak!!!!

Meg eleve nem értem, mi a gondod - jön (9-kor már eleve mindenki elvégezte a regggeli programot), elmondja, amiot akar és kész. Ez miért akkora probléma?!?!?!

2013. ápr. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
68%
Megmondom őszintén, én sem örülnék neki, ha 2 órával hamarabb csörögne rám, h jön. Ráadásul reggel.
2013. ápr. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
nálunk is igy müködik bármikor kijöhet ellenörzésre akár telefonálás nélkül is
2013. ápr. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!