Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kezdhetem a glutén bevezetését...

Kezdhetem a glutén bevezetését a 6 hóaposomnak? Mivel kezdjem? Nézegettem a babapiskótákat, de tojás van bennük. Azt meg nem lehet még adni nem? Bocsi nekem ez nagyon bonyolult.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 10:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Vegyél kifejezetten babáknak való babapiskótát, kekszet.

[link]

[link]


Illetve ha tésztás ételeket csinálsz neki, akkor durum tésztát vegyél, abban nincs tojás.

2013. ápr. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Milumil 7 gabonás pép, minden nap 1 kávéskanállal belekeverni gyümölcsbe. Pár hét után nagyobb adag is mehet.
2013. ápr. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%

Adhatod a gyümölcsöket keksszel, de a babapiskótától sem lesz semmi baja. Régen is kaptunk tojást, tejet stb. és megbírtuk emészteni, nem lett tőle bajunk. Miért lenne a mi gyerekünknek más az emésztő rendszere, mint a miénk?

Soha nem tartottam be a mostani ne egyen semmit ajánlásokat. Mégis egészségesek a gyerekeim, és nem allergiásak semmire.

2013. ápr. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%

Megmondom őszintén neked , nekem 4 gyerköcőm van a legkisebbik 7 hónapos , nála már 3.5 hónaposan elkezdtük az ételek bevezetését . Én úgyan úgy fözők neki mint amit itthon eszünk ( ezt ne úgy értsd hogy húsokat , ha nem amikor levest eszünk abból ő is eszik , ha mondjuk krumplist tésztát csinálok akkor ami megmarad krumpli abból adok neki Ű) , ha főzelkét csinálok nem szarozok habárással együtt neki adom , szóval így van . Én nem szórakozok olyanokkal hogy semmit nem teszek bele , nem lesz tőle semmi baja !

Babab piskótát már 4 hós korától eszik , nyugodtan lehet !

2013. ápr. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem az orvos azt mondta, hogy a hozzátáplálást így kezdjem. Fél alma, fél háztartási keksz.4 hósan kezdtem. Azóta a kekszet már a kezébe adom és nyalogatja,szopja.


Amúgy mit mond az orvos, védőnő?Az ő tanácsukat kövesd!

2013. ápr. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hipp 7 gabonás pehely. Szerintem ez nagyon jó. Én a HT kekszet és a babapiskótát nem adom, 9,5 hónapos, de minden sz@rral tele van:térfogatnövelő stb....felesleges, az emésztőrendszerüknek még adaptálódni kell.
2013. ápr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fosfovit keksszel vezettem be a búzaglutént. Ez tej és tojásmentes. Én nem mertem egyből a 7 gabonás pépet adni, mert 4 féle gluténtartalmú gabona és 3 féle gluténmentes van benne. Minden mást meg egyesével szoktunk bevezetni. Amikor láttam, hogy a búzagluténnel nincs gond én is bátrabb lettem és a következő már nekem is a 7 gabonás volt.
2013. ápr. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én Detki bio babakekszet adtam neki gyümölcshöz keverve 6 hónaposan, először felet kb. egy hétig.
2013. ápr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Búzadarával. Egy kávéskanálhoz, 3 evőkanál víz, magasfalú edényben be a mikróba és kész. Ezt kevertem a gyömölcséhez, amikor nagyobb lett akkor dupla adaggal. Nincs ennél természetesebb.
2013. ápr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is a fosfovit kekszet ajánlom ahogy előttem is írták tojás és tej mentes, én nem vagyok a háztartási keksz híve... Védőnő is a ht kekszet ajánlotta aztán csak kibökte, hogy a fosfovit jobb, ha be tudom szerezni. Amúgy most kezdtem én is a glutén bevetetését
2013. ápr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!