Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a babakocsiról? Mennyire strapabíró? Megéri az árát, vagy hamar tönkre megy? Minden napos használatra kellene.

Figyelt kérdés
[link]
2013. ápr. 15. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak rosszat hallottam róla....
2013. ápr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia :)

Nekünk nagyon hamar szét jött , 4 hós volt a lányom mikor vettük neki tavaly valamikor ilyenkor , és nagyon hamar szét jött a kerekei se a legjobbak , nekünk elég rosszak itt az útak , szóval mindenképp terep babakocsi kellet , és ez nem arra való ! Mi ezután egy Espiro Magic vettünk , na ez tényleg jó , már lassan 1 éve használjuk ! De nagyon jó !

2013. ápr. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is hamar szét jött , mi 8 hósan vettük . És 10 hósan már szét jött . Az első gondom az volt , hogy egy idő után a kerekei így be felé hajoltak , a térolója leszakadt, a dönthetősége pedig nagyon szar volt egy idő után alig ment . Mi ezután egy Quinny Buzzt vettünk . Igaz , hogy nagy de nagyon jó :)
2013. ápr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is bertoni van csak esernyőre csukható. Én meg vagyok vele elégedve, de csak azért mert mi ritkán használjuk. A kocsiba szoktam belökni, ha megyünk valahová. Ha mindennap használnám tuti nem lenne már egyben, nem terepre való.
2013. ápr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Foxy van ebből és én se ajánlom! Azt hittem strapabíró kocsi, de tévedtem! Nem a magyar járdákra való
2013. ápr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a legnagyobb bajom, hogy a lányom nem tud benne normálisan ülni. 15 hónapos és mindig lecsúszik, nagyon keskeny az ülőkéje, nem kényelmes neki. Nem tudtuk téliesíteni sem, vagy a bundazsák fér bele, vagy a gyerek.

Így mi is Espiro Magicet vettünk, ég és föld a különbség a kettő között.

2013. ápr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!