Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan is kell kitörölni a...

Hogyan is kell kitörölni a kakit a szeméremajkak közül? Ha épp nincs lehetőség lemosni?

Figyelt kérdés
Nem találtam eddigi kérdéseknél olyan választ, ami leírná, hogy mégis hogyan fogtok neki a műveletnek. :) Szóval ha kibontom a pelusból, akkor a pelussal letörlöm a nagyját, és ugye látom, hogy a kis puncija is egymerő kaksi. Akkor hogy töröljem? Mert ha rögtön széthúzom a nagyajkakat akkor félek, hogy belecsurranik az ottlevő kaki a hüvelybe... Kérlek segítsetek ebben. Köszönöm!!!
2013. ápr. 15. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

hú szerintem van, amit nem kell itt megkérdezni :O:D

amúgy nem erre vannak a nedves kendők?

2013. ápr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kell, h legyen védőnőd. én őt kérdezném.
2013. ápr. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
popsitörlővel töröld ki amennyire tudod úgy, hogy széthúzod ott neki. minden gyereknél időnként ez előfordul, nem kell megijedni az ilyesmitől
2013. ápr. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy nem lehetne erre itt válaszolni.

Persze, nyugodtan hívd fel a védőnőt, de én azt tanácsolom, hogy ha belemegy a kaki, akkor nyugodtan húzd szét a szeméremajkakat, és töröld ki. Viszont kizárólag sensitiv törlővel, ne illatosítottal. Széthúzod két ujjaddal, a másik kezeddel meg óvatosan kitörölgeted neki.

Egyébként a DM-ben lehet kapni nedves törlőkendőt, ami kimondottan arra való, hogy ha nem tudod megfürdetni a babát, akkor azzal át tudod törölgetni az egész testét. Ebben semmi illatanyag, semmi allergizáló anyag nincsen, nyugodtan megtörölheted a nuniját vele.

2013. ápr. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget. :) Igen, én is DM-es popsitörlőket használok, most épp a fehéret, meg azt a kéket is szokom a kezére vagy az arcára. Néha ijesztő látvány, hogy mennyire össze tudja kakilni magát. :)) Pláne ha még rá is ül...
2013. ápr. 15. 12:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Széthúzod óvatosan az ajkait, másik kezeddel törlőkendővel kitörlöd. és mindig a hüvelytől kifelé, hogy ne menjen bele több, ne maradjon benne. óvatosan annyira ott is benyúlhatsz neki, ha benne maradna többet ártanál! Ja, és ami még fontos (fde talán értelemszerű), amikor odanyúlsz, mindig hatjs egyet a kendőn vagy vegyél elő másikat, használt oldala véletlenül se kerüljön oda.
2013. ápr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!