Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek erkélyre lehet...

Szerintetek erkélyre lehet tenni babamedencét? Vagy nagyon ki fogja locsolni majd a vizet?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kilocsolja. Mennyi idős?
2013. ápr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én tettem, kilocsol vmennyire. tegyél alá egy pokrócot :)
2013. ápr. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kitettem mindkét gyerkőcnél. Persze kilocsolták a vizet, de nem annyira, hogy ússzon az erkély. Szerintem fölösleges alátenni bármit is.
2013. ápr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet, persze. Annyira azért nem locsolják ki hogy eláztassa teljesen az erkélyt.. egy vihar sokkal jobban szétáztatja, mint az hogy egy gyerkőc eljátszik benne, meg gondolom úgyis ott leszel vele és csak nem hagyod hogy vödörszám locsolgassa ki a vizet :)

Mi tettünk alá egy használtas régi pokróc szerűséget és akkor mellé is tudott ülni úgyis tudott pancsolni, hogy kívül térdelt de a kezeivel meg öntögette a kis formákkal a vizet a kis medencében.

2013. ápr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!