Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy míg tápszerből...

Normális, hogy míg tápszerből max.100ml-t eszik meg 2 hetes babánk, addig anyatejből (nem az enyém, anyatejgyűjtő állomásról kaptuk) akár 130ml-t is betermel? Ennyire laktató lenne a tápszer vagy ennyire "üres" az anyatej?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 15. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
A hozott tej "gyengébb". Nekem a saját tejemből és a tápszerből ugyanannyit evett, a hozottól meg állandóan éhes volt. Mi nem is adtuk neki sokáig. Az anyatejgyűjtőben bekeverik a különböző korú babák anyukáinak a tejét és egy 9-10 hónapos baba anyukájának nem olyan a teje, ami egy 2 hetesnek megfelel.
2013. ápr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Anyukám dolgozik tejkonyhán,úgy tudom,hogy össze nem keverik két anya tejét, egy üveg tej egy anyától van. bár azt tény,hogy nem tudni melyik üveg milyen idős baba anyukájának a tejét rejti :) köszi. szóval ezért van így. legalább már ezt is tudom. :)
2013. ápr. 15. 12:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam összekeverik. Pedig mintha ezt mondták volna a férjemnek, amikor elhozta. Na mindegy, így még rosszabb, mert lehet, hogy egy 1 éves baba igényeihez igazodó tejet kapsz. Ha összekevernék, akkor legalább lenne benne ilyen is olyan is.
2013. ápr. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, "üres". Az én nagy szoptatáspárti orvos férjem azt mondta, amikor már nem volt tejem, hogy felesleges gyűjtőből szedni, ha a tápszert elfogadja. A hőkezelés miatt az ellenanyagok a gyűjtött tejben már nincsenek meg, ezáltal semmivel sem jobb a tápszernél. Ha megy a tápszerezés, és nem allergiás rá, gyarapszik tőle, akkor elég az.
2013. ápr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!