Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikorra szünnek meg körülbelül...

Mikorra szünnek meg körülbelül az éjjeli ébredések babáknál? Fogzás stb után.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk 6 éve tart :)
2013. ápr. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

:)

Lehet, hogy most nem leszek népeszerű, de nekemmind a 3 gyerekem 3 hetes kora óta átalussza az éjszakát :)


6-7 hónapos korukig csak anyatejesek voltak.

Persze az időjárás néha bekavar, de nem mászkálnak át hozzánk, puszi, simi, betakarás és már horkolnak is tovább.

Nem kell mellettük ülni amíg elalszanak, soha nem volt vita, sírás emiatt.

Én is csodálkozom, de azt hiszem szerencsés vagyok :)

2013. ápr. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

vaúúúúúú egy igen ritka jelenség:)ügyes vagy-2 válaszoló

Nálunk 23hónapos korától már átalussza az éjszakét.Előtte sok volt a nyüzsi éjszaka.

2013. ápr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én csak együttérzek. Kisfiam 6 hónapos, de ha 3x kel egy éjjel, az egy jó éjszaka volt, egyébként 6-8x. (Nappal sem alszik túl sokat).
2013. ápr. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez gyerekenként nagyon eltérő lehet. Az én kisfiam, féléves koráig kelt éjszaka, de legtöbbször csak egyszer enni és aludt is tovább, amint végzett. Azóta alszik reggelig. Eddig 8 fogacskája jött ki, de az alvását nem zavarta meg.
2013. ápr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk két éve tart. ^^ Minden éjjel legalább egyszer felkel, ha jön a foga, vagy egyéb plusz van, akkor többször. Havonta 1-2 alkalommal alussza át az éjszakát, olyankor örülök. ^^
2013. ápr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hónapos a fiam. 2,5 hónaposan átaludta az éjszakát 21 órától, reggel 7-8ig. Most néhány hete megint ébred 1szer a lehető legváltozatosabb időben. Van hogy 1kor, de van hogy 5kor, vagy semmikor. :) Ilyenkor mindig eszik,próbáltam már csak inni adni neki, de éhes. Eszik, szinte félálomban és alszik tovább 8-9-ig. Fogával is kínlódik, de az miatt felébredni nem szokott. Max.felsír félálomban, kicsi simi, és alszik.
2013. ápr. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!