Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Graco babakocsim van és több...

Tundernita kérdése:

Graco babakocsim van és több dőlésszöge van. Már 3 hónapos a babám és nem szeret feküdni mert nézelődni akar. Ha egyel feljebb állítom a dőlésszöget és úgy teszem be a babát akkor nem ártok a gerincének? Adjatok tanácsot.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 15. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
de ártasz csak akkor lehet ha már magától ül....nekem 2 gyerekem van,de 3 hónaposan egyik se akart nézelődni nekem ez olyan furcsa mikor ilyeneket mondanak az anyukák akik nagyon sietnek mindennel még rá ér a pici.....
2013. ápr. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem akarom én sokáig ültetni csak néhány percre gondoltam nem pedig az egész séta idejére.
2013. ápr. 15. 12:59
 3/8 anonim ***** válasza:
hát nem tudom,én az elsővel nem értek egyet....akkor az autóshordozóval mi a helyzet? az is döntve van és nem szabadna beleültetni? az én kisfiam szintén 3 hónapos és utálja a babakocsit,mikor beleteszem már ordít (mózesről van szó)..egyszerűen nem tudom benne vinni sétálni,most inkább felcsatoltam a hordozót,pedig én is elleneztem de ebben elvan míg elalszik,persze mikor kel akkor már ordít...egyébként nekem az első fiam szerette a babakocsit,úgy ahogy van de ő 9!!! hónapos volt,amikor stabilan ült,addig hogy tettem volna mózesbe?! nekünk szerencsére oldalt is jól tartja a fejét ebben a hordozóban,ha majd olyan 6 hónapoos lesz akkor átteszem a sportrészbe,nem tudok mit csinálni,ha menni kell,menni kell de ne üvöltő babakocsival menjek már ha egy mód van rá.Egy szónak is száz a vége,próbáld ki!
2013. ápr. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3as vagyok,elfelejtettem hogy a mózes nekünk is több fokozatban állítható,szintén semmit nem ért,ezért tettem a hordozóba,végső megoldásként.
2013. ápr. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én lányom is 3 hónapos,és ugyan ez van.Állandóan nézelődik minden érdekli,mindent megnéz.Ha csak fekszik a babakocsiban,és az eget kell bámulni,akkor sír.

Én fentebb állítottam neki a háttámlát,és így szépen kilát.Egy hangja sincs,sőt sokszor mosolyog kifelé! :)

Nem hiszem,hogy ezzel olyan sokat ártanék a gerincének,hisz nem ujjszülött már!

2013. ápr. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem hinném, hogy ártasz vele.
2013. ápr. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Abba is gondoljatok bele , hogy a babahordozóba is ül a gyerek ha csak nem besafe ! Nem ártasz neki ! Nekem 4 gyerekem ! És mindegyik ilyenkor már egy kicsit feljebb "ültettem " , nem lesz tőle semmi baja !
2013. ápr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi hasznos válaszokat. remélem tetszeni fog a kisfiamnak hogy már tud majd nézelődni. már alig várom az első reakcióját.
2013. ápr. 15. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!