Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3. babát várók! Nincs bennetek...

3. babát várók! Nincs bennetek egy kis félelem, hogy hogy birkóztok meg 3 gyerekkel? Ha a harmadik más nemű lesz vajon nehezebb lesz? ( akinek már megszületett )

Figyelt kérdés

Mi még csak próbálkozunk a 3. babával de már most egy picit aggódom vajon mennyire lesz nehéz ?? :)

2 és 5 évesek a fiaim most...


2013. ápr. 15. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz és nagyon szép volt, amikor a 3 kicsi volt. Életünk legszebb időszaka. És már egymást is nevelik, a "tyúkanyó" érzés is csak ettől alakul ki:) és az is nagyon aranyos. Az első hat hét után már érezni fogod,hogy jó. Vond be majd a "nagyokat" a segítésbe. Hálásak érte.
2013. ápr. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nincs bennem félelem, inkább várom, hogy megszülessen. Két kisfiúnk van, és a harmadik is az lesz.


Egészségügyi problémáktól féltem, mert a bátyusoknál volt sok minden terhességem alatt és után, meg a babákkal is, de mivel most csupa jó hírek vannak, úgy gondolom, hogy a világon semmi félnivalóm nincsen.


Az éjszakázást, nem alvást, itthonlétet, segítségnélküliséget, stb. megszoktam.

Hármat beszéltünk meg a férjemmel, mi akartuk, így terveztük, a hálaadáson kívül egy szavunk sem lehet. :)

2013. ápr. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi is még csak próbálkozunk a 3.babával. Nálam 3,5 és 1 éves gyerkőc van. Valamelyik nap engem is elöntött a kétségbe esés hogy vajon biztos jó lesz e, nem fogok e kiakadni, de aztán ránézek erre a két kis rosszaságra és imádom őket, és tudom hogy minden sínen lesz a harmadikkal is!! Nekem egy kislány és egy kisfiú van, úgyhogy már tényleg mindegy hogy lány vagy fiú érkezik majd harmadiknak :D Szerintem így tapasztalatból a fiúkkal picit könnyebb :D Legalábbis az én fiam egy angyalka a lányommal azért több gond volt picinek! Mióta próbálkoztok?
2013. ápr. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sokszor elfog a félelem ,hogy hogyan fogom bírni idegileg, de aztán felülkerekedek ezen.

Nekünk egy 4,5 éves kisfiunk és egy 2 éves kiscsajunk van. A 3. baba még csak 10 hetes.

A fiammal sokat küzdünk, nagyon makacs, önfejű, akaratos egy emberke, a kislány pedig egy kis angyalka. Valahol a szívem mélyén remélem, hogy a 3. baba is ilyen jó lesz, nem a fiamra hajaz majd.

2013. ápr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

(#4 a kisfiú féltékeny, abból sok baj jön)

1vagyok: a féltékenység az 1 és a 2 közt erős- a 3-ra már egyik sem olyan féltékeny! vidám, laza gyerekek általában a harmadikok - mert már két kisgyerek is körülveszi kezdettől fogva őket, nem csak két riadt felnőtt (ami az elsőnél általában elég erős)

2013. ápr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kedves utolsó! ezt tetszik riadt felnőttek! és tényleg így van ha visszagondolok a lányom születésére!! Tényleg ott állt szegénykém felett két teljesen kétségbeesett ember :D :D A fiamnál már teljesen magabiztos voltam! és meg is látszik rajta. Valaki egyszer azt mondta hogy a harmadik gyerekből lesz a "tökéletes" mert az elsőt azt mindenki jól elba..a :) vagy nagyon elkényezteti vagy a sok idegeskedés miatt nem érti a baba hangulatait. a második már egész jó mert már kezdi kapisgálni a szülő hogy mi is az a baba, a harmadikra meg már tudja mikor mit kell tenni ezért a harmadik babák a legkiegyensúlyozottabbak :D
2013. ápr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

Lehet, hogy a testvérféltékenység is közrejátszik, de a fiam már a kezdetek kezdetétől ilyen volt, nem csak a tesó megszületése után.

Egy vicc, 3 gyerekeseknek: Ha az első gyerek lenyel egy pénzérmét-rohansz vele a kórházba. Ha a második gyerek teszi ugyanezt-megvárod amíg kikakilja. A harmadik gyereknél pedig egyből levonod a zsebpénzéből.

2013. ápr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Még csak 1 hónapja próbálkozunk:)

Köszi a hozzászólásokat :)

2013. ápr. 15. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!