Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben másabb/jobb egy sportbab...

Miben másabb/jobb egy sportbabakocsi mint egy normál?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
mi van? A sportbabakocsi az ülős, a mélykocsi meg a fekvős, mindegyik kell, megfelelő életkorban. Mi kombináltat vettünk, úgyhogy két funkció egyben volt, de ez csak pénzkímélés miatt volt.
2013. ápr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudom.Normál alatt a dönthető háttámlájú mély babakocsit értem.Akinek ilyen van,miért vesz még sportkocsit?Vannak vízszintesig dönthető sportbabakocsik,az mivel másabb,mint egy kombinált(ami ugye dönthető) Nem vagyok ennyire hülye, csak nem jól tettem fel a kérdést.
2013. ápr. 15. 14:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a kommenteddel együtt még kevésebé értem a kérdést.

A sportkocsi, az az ülő babáknak való babakocsi. Van, aki csak olyat vesz és ledönti, amíg nem tud ülni a baba. A kombináltban vagy egy sport kocsi és egy mózes. Amíg kicsi a baba és csak fekszik a mózest használjuk, utána amikor már ül a sportrészt.

2013. ápr. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen,a kérdés,hogy melyik a praktikusabb,ha rögtön egy vízszintesig dönthető sportot vesz az ember,vagy egy kombináltat?
2013. ápr. 15. 14:52
 5/7 anonim ***** válasza:

a legjobb egy batár nagy mélykocsi, ami állítható támlájú, mellé pedig egy sportkocsi. Lehet, sokan azért vesznek egy sportot pluszba, mert azt könnyű cipelni, buszra fel-le, más funkciót akarnak.

Mindenkinek mások az igényei.

Pl. terepre nagy babakocsi kell nagy kerékkel, aki sokat lépcsőzik, annak meg egy könnyű aluvázas kell, aki autó csomagtartójába teszi, annak kicsire összecsukható, aki azzal jár vásárolni, annak nagy rakodóterű, szóval ez tök egyéni, kinek mi kell.

2013. ápr. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint az újszülöttnek a merev mózes való. Szerintem aki nem ilyet vesz, az általában anyagi okok miatt teszi. Sokkal olcsóbb venni csak egy sportkocsit.

Mi 8 hónapig használtuk a mózest, most cseréljük le a sportrészre.

2013. ápr. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm.
2013. ápr. 15. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!