Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Párommal sajnos nem sikerült...

Párommal sajnos nem sikerült megegyeznünk abban, hogy kilövessük a kicsi fülét. Már 7 hónapos múlt. Elkéstünk vele?

Figyelt kérdés
Ő még mindig azt mondja,hogy majd,ha nagyobb lesz,akkor eldönti ő,hogy szeretné,vagy nem.De én már korábban is szerettem volna,most meg már azzal érvel,hogy állandóan oda fog kapkodni,és fájni fog neki.Akkor most hagyjuk inkább.Mik a tapasztalatok?
2013. ápr. 15. 14:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
én akkor lövetném ki, ha majd ő akarja
2013. ápr. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
egy hónapos kora előtt 1 nappal lövettük, van akiét a kórházban szúrják. Egy kislánynak szerintem jár a fülbevaló, ha nagy lesz örülni fog neki, hogy nem akkor kell a fülét lőni, lányok szeretik a fülbevalót, legalább is a legtöbbje :)és nem fáj neki, lányom is piszkálja a fülét, szereti csavargatni :)
2013. ápr. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem kicsiként lett kilövetve a fülem. Kezdetben nem izgatott a dolog, de kamaszként már zavart a fülbevalóm, ki is vettem. Nem is nagyon szeretem az ékszereket.

Nem forrt össze szépen az egyik lyuk, és a két lyukhely látszik a fülemen.

A lányunk fülét emiatt sem lövettük ki, majd ha ő szeretné kap fülbevalót.

2013. ápr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lövettük ki, egyetértettünk abban, hogy csak akkor, ha ő kéri.
2013. ápr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi nem lövettük ki a kislányunk fülét, az én döntésem végett. Én azt gondolom, hogy ha majd nagyobb lesz és szeretne ,akkor elvisszük és választhat magának fülbevalót. Nem attól lesz egy kislány kislány, hogy fülevalót hord.
2013. ápr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hogy lehetne ezzel elkésni egyébként? Akkor lövik ki, amikor kéred. Nekem egyszer 6 évesen, aztán 23 évesen lett kilyukasztva.
2013. ápr. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kislányunknak sem lett kilövetve, szintén a párom miatt :-).

Lassan 3 éves lesz és abban maradtunk, hogy amikor akarja, kap fülbevalót. Már a helyetekbe sem most csinálnám meg, hanem amikor nagyobb lesz és majd akarja, mert szerintem is állandóan piszkálná.

2013. ápr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Teljesen egyet értek a pároddal egy ekkora gyereknek semmi szüksége fülbevalóra, ráadásul baleset is lehet belőle. Majd ha ő akarja kilyukasztatja. De lehet, hogy ha most megcsináltatjátok később utálni fogja, mert épp nagyon ciki lesz hordani.
2013. ápr. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam az "elkésést",hogy már most elég nagy ahhoz,hogy piszkálja,ha kellemetlen neki.Amig 1-2 hónapos korban még nem piszkálják,vagy húzgálják,és természetes lesz nekik,hogy ott van.
2013. ápr. 15. 15:14
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi sem lövettük ki a kislányunk fülét, mivel az az övé... Majd, ha nagyobb lesz, és szeretne, akkor kap fülbevalót.
2013. ápr. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!