Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hós babának te bébiételt...

6 hós babának te bébiételt veszel, vagy főzöl? Van olyan jó egy bébiétel is?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én főztem, de ha megcsúsztam, akkor bébiételt kapott. Szerintem nem fekete-fehér ez sem. Ha néha bébiételt kap, nem lesz semmi baja.
2013. ápr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Is-is. Nem idénycuccokból inkább bébiételt veszek, mint a ki tudja hány napig a kamionban érlelt külföldit.
2013. ápr. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha tehetjük rendelünk neten vagy vhol veszünk biozöldséget- gyümölcsöt, ha nincs, akkor a boltit főzöm körültekintve.

Nagyon ritkán kap üvegeset (2 hónap alatt talán hármat evett), ő is 6 hós.

Valaki csak üvegeset ad a babájának, kicsit húzós lenne napi hármat megvenni.

Szerintem amit teletesznek cukorral, rizsliszttel az nem olyan jó, mint amit én főzök neki frissen. Lehet, hogy 3-4 napig ugyanazt a fajtát eszi, mert nem akarom hogy megromoljon pl. a cukkini (bio-spar), de mindennap frisset főzök, nem panaszkodik a változatosságot illetően.

2013. ápr. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ha éppen olyan a kaja amit nem szeret, vagy nem neki való, túl fűszeres, akkor üvegeset kap. Gyümölcsből is mostanában többször kap üvegeset, mert most csak almát meg banánt lehet kapni szinte, és az almát nem szereti.
2013. ápr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
6 hósnak még inkább vettem, olyan 8-10 hónaposan főztem már neki. 6 hósan még olyan kicsi mennyiségeket evett meg, hogy 1 üveg elég volt bőven 2 napra. Főzni meg nem tudtam olyan kicsi adagokat, hogy megérje (fagyasztónk nincs). Azóta is ugyanúgy megeszi az üvegeset, és a házit is. Általában Kecskemétit, Bebivitát, vagy Hippet kapott, szerintem jók, és nagyobb eséllyel megeszik, mint a házit. Gondolom direkt olyan az ízük, hogy szeressék a gyerekek.
2013. ápr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Főzök is, meg üvegeset is eszik a kislányom, ő már 8 hónapos, de 4 hónapos kora óta így van. Gyümölcsből a legtöbbször üvegeset kap, mert tényleg csak banán meg alma van, amit úgy lehet most adni.
2013. ápr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én az elejénúgy csináltam, hogy azt ettem én is, amit neki főztem, így nem volt gáz a nagyon kis mennyiség, én meg szivesen elvoltam sütőtökön, répán meg ilyesmin. Mielőtt veszel üvegest, olvasd el, mi van benne és gondolj bele...

Van ismerős, aki jégkockatartóban fagyasztja le és úgy adja.

2013. ápr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez is az is. Általában inkább főzök neki, de nemrég voltunk külföldön 10 napot ott nem szórakoztam a főzéssel. Bébiételt adtam neki. Megette azt is. Otthon is mindig tartok bébiételt hátha elcsúszik a napi ritmus és nem tudok főzni.
2013. ápr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én eddig csak üveges főzeléket, gyümiket vettem, mert nem nagyon vannak friss zöldségek, gyümölcsök. Ha lesz, átállok persze. Almán, banánon kívül még nem adtam neki saját készítésűt.
2013. ápr. 16. 20:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Én veszem az üvegeset, egyedül az alma banán, krumpli ,répa amit főzök. Sokkal összetettebek ,mint amilyet én tudnék csinálni. Meg ő még csak uzsira kap így nem olyan eget rengető költség. Később jönnek a friss gyümik és többször is fog enni így jobban megéri majd nekem csinálni és venni a szezongyümölcsöket.
2013. ápr. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!