Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csa. Gov. Uk itthonról beadhat...

Csa. Gov. Uk itthonról beadhato szerintetek gy. Tartas iranti igeny angliaban? Leforditana vki nekem?

Figyelt kérdés
Nem tudom jol ertelmezem-e, hogy ezt itthonról is el tudom inditani? Apuka angliaban, fizetni nem akar. Gondolja ott ugyse tudok vele mit kezdeni... Tudok mindent rola, cim, munkahely, stb Aki jol tud angolul, hogy ertelmezi? Koszonom!

2013. ápr. 16. 02:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia. Nem,azt irja nem "jogosult" a igenylesre ha a gyerektartast kapo szemely es vagy gyermek kulfoldon el.

Szoval attol hogy az apa itt van te semmit nem tudsz tenni.

2013. ápr. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De ha kimegyek es beadom, akkor az ugy jarhato ut, szerintem... Nem szeretnem annyiban hagyni, mert nem tudok megelni es muszaj tennem vmit. O meg vigan eldegel sok szazezerbol...Es probalja elhitetni velem, h neki milyen megerolteto kifizetni 20 ezer ft-ot... Kepes vagyok kimenni, de ott nem ennyi a gy. tartas, hanem 200 font.
2013. máj. 8. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!