Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hason alvó babák anyukái,...

Hason alvó babák anyukái, éjszaka hogyan alszik a babátok?

Figyelt kérdés
Két hónapos kisfiam alapvetően hason alvó. Csípőszűrésen az orvos azt mondta, hogy a jobb oldala kötöttebb, próbáljam éjszaka háton altatni. Igyekszem, de nem nagyon sikerül. Háton egyáltalán nem alszik el (csak a babakocsiban), ha hason alszik el, és megfordítom, rögtön felébred. Tanácsolnátok valamit?
2013. ápr. 16. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem hagy hason aludni és mikor ébren van akkor legyen sokat háton. Fölösleges lenne az alvását megzavarni mert akkor meg abból lesz majd probléma.
2013. ápr. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor rakd a hátára, amikor ébren van. Nem az alvástól fog javulni a helyzet, hanem a háton töltött időtől, gondolom...2 hónaposan lerakhatod a földre, szőnyegre nyugodtan, játszani úgyis úgy tud egyelőre. Nem tudom szoktad-e...ha teszel neki játékokat fölé, amiket ütögethet, átmozgatja mindenét, jár keze-lába. Ahol élek, szigorúan ajánlott a hanyatt fektetés, de a babám pár hetesen már hasra tudott fordulni, pl. ha tele volt az orra :), és azóta is jobban alszik hason. Már tud forogni, így ő dönti el. 3,5 hónapos. Még megpróbálhatod az oldalán, ha váltogatod az oldalakat.
2013. ápr. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1 vagyok: Pont ezért jöttem vissza, hogy tanácsoljam , hogy ha ébren van fektesd a hátára és játékokat lógass fölé. Akár a kiságy két oldali rácsai közé ki feszíthetsz egy zsinórt és arra aggass játékokat, rongy zsebkendőt.
2013. ápr. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom mondani,amit az előttem szólók. Nekem sem maradt meg háton. Ha a hátára tettem le aludni akkor garantált volt a 20 percenkénti kelés. Szóval szerintem is marad a nappali háton játszás :)
2013. ápr. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem alváshoz legyen hason,az én 3 hónapos kisfiam is hason alvós csakis,ezért ő még a babakocsit is utálja...ha felébredt,tedd a hátára,fölé a körforgó,enyém nagyon szereti,a járóka oldalán van felszerelve a körforgó,ott mindig háton van.játszószőnyegét még nem élvezi de a tiéd ha már 3 hónaphoz közeli lesz,a lábait is nagyon fogja használni,rugdos nagyokat a levegőbe,ez majd jót tesz a csípőjének,emiatt ne altasd háton,nekem sem ment,mindig felébreszti a keze.
2013. ápr. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!