Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lesz már foga? Ha már...

Mikor lesz már foga? Ha már átlátszik az ínyén 2-3 hónapja, nem kéne már kijönnie?

Figyelt kérdés
Kisfiam fél éves. 2 hónapos kora óta, folyik a nyála, tömködi az öklét, mindent megrág és ordít. 4 hónaposan megörültünk, mert az alsó ínyén átlátszik a 2 fogacska formája, most már a felsőn is. Azt hittük, most már kijönnek, de azóta se történt semmi. Van hogy fél napokat végig sír, és agresszívan rág mindent. Az ínyzselék és a viburcol nem használ, de gyógyszerekkel se akarom tömni szegényt. Tudom, nincs még elkésve, de annyira jó lenne, hátha utána kicsit jobb lenne neki
2013. ápr. 16. 09:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Erre én is kiváncsi vagyok mert az én fiam 6 hónapos 4 hós kora óta látszik az ínye alatt alul is és felül is a fogacska de ki még nem bújt
2013. ápr. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
3 hónapos volt a lányom, amikor látszott az inebe a foga, és 8 hónapos, amikor kibújt! Szóval nálunk sok idő volt...
2013. ápr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!