Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszaka óta sír vagy alszik....

Éjszaka óta sír vagy alszik. Mi lehet?

Figyelt kérdés

9 hónapos kislányom éjjel sírva ébredt (sosem ébred éjjel még fogzáskor se) szinte nem is lehetett visszaaltatni, reggel óta megint sír és végül annyira elfáradt benne, hogy így aludt el egy lázcsillpító kúppal.(2 órája alszik, pedig fúrnak a szomszédban, de teljesen k.o.)

A fejét kaparássza, talán a foga vagy a füle lehet bár pont tegnap sétálni sem voltunk, amúgy is fülessapkában viszem csak az utcára, de tegnap nem is fázhatott meg.

Fogát nem tudom beazonosítani, mert egyébként is mindent rág hónapok óta, 4 elülső foga már van, ínye nem piros.

Új ételt nem kapott, láza nincs ill. csak amennyi a sírástól még hőemelkedés belefér.

Nem náthás, orra nem folyik, nem szörcsög, eszik de sírdogál közben, de nem a nyeléstől, hanem úgy általában ma mindenhogy sír.

Kézben is nyűgös, nagyon bújna belém, nehezen nyugszik meg karban is.


Dokihoz csak este tudunk menni, de nem tudom mit mondhatna erre, mert láza nincs és végülis elaludt most is. Max belenéz a fülébe gondolom.


Volt Nálatok ilyesmi? mi lett a vége? adjak neki 4 óránként kúpot? Vagy mire megyünk a dokihoz már semmit, ki tudja mit adna injekciót stb.?


Melegítő a fülre vagy hideg rágóka?


Etessem ha sír (nem az evéstől) vagy ne eröltessem? Itassam cumiból (bár ha fáj a füle ezt még szívnia is kell, még rosszabb) vagy csőrös itatóból?


2013. ápr. 16. 10:02
 1/5 Nagyenn nagydé ***** válasza:
Lehet, hogy az egyik szemfoga jön. Vagy fáj a feje, hasa. Én adnék neki panadolt. Vagy nem fázhatott fel esetleg? De annyi mindenre lehet gondolni...majd a doki megmondja. Addig is jobbulást a picúrnak! :)
2013. ápr. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

megfázást nem hiszem mert nem taknyos, szerintem is vagy fog vagy fej.

adok neki panadol babyt, egy kúpot már kapott az egy kicsit javított a közérzetén, de tényleg máskor tökre tudom mi baja, hasfájásos sírása más vagy a fogánál nyálzik meg rág azt onnan szoktam sejteni, frontnál olyan elgyötört az egész kis arca, de erre most lövésem sincs mi lehet

2013. ápr. 16. 13:52
 3/5 Nagyenn nagydé ***** válasza:
Nem megfázást írtam, hanem felfázást :) Remélem kicsit jobb azóta.
2013. ápr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

voltunk dokinál, valami volt a fülében "idegen test" azaz zsírgöb vagy valamit beletett nem tudom de kiszedték és azóta kutya baja ez nyomta szegénynek


felfázásra nem is gondoltam igazad van meg olvasni se tudok... :)

:)

köszi

2013. ápr. 17. 09:54
 5/5 Nagyenn nagydé ***** válasza:
Igazán nincs mit, örülök, hogy jobban van. :) Szia
2013. ápr. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!